Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért nincs mostanában pohár...

Miért nincs mostanában pohár a mosóporokban? Már legalább 1 éve nem találok!

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
drága...
2010. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de engem is bosszant. Eleinte még csak-csak keresgéltem, de már letettem róla.
2010. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos egyesek abból ittak, és nem akarták, hogy valaki beperelje őket, mert a mosógépből ivott.
2010. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az hagyján, hogy pohár nincs, de pár napja olvastam egy cikket, hogyan hígitják a mosóporokat, gyárilag. Az egyik hatóanyagot részben NaCl-lel, vagyis konyhasóval helyettesítik. Nem hittem el, amikor mondták, hogy a kintről hozott mosópor szebben mos. Most már tudom, a Keletre szállítottakat valóban gyárilag hamisítják!
2010. máj. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza lehet, mert a férjem hozott németből ariel mosóport és SOKKAL szebben mos, mint amit nálunk lehet kapni. Azt hittem csak én képzelem be, de akkor ezek szerint tényleg jól látom. Egyébként ezért nem is vettem már itthon arielt, mert az olcsóbb mosópor is mosott úgy, mint az ariel.
2010. máj. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
pappírral is dúsítják a mosóport..tehát ha a ruhán szemcsék vannak a mosás után akkor nem biztos hogy bennfelejtett papír zsebkendőből származik:D
2010. máj. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mostanában megint elkezdték belepakolni a poharat:)
2011. aug. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rájöttek, ha azt is belemérik, sok-sok tonna keletkezik ingyen :))
2011. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mostanában meg már megint nincs benne:D
2012. máj. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!