Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan kell tisztítani az...

Hogyan kell tisztítani az ablaküveget?

Figyelt kérdés
Takratítok egy cégnél, és nagyon zavar , hogy az ablakpucolásom siralmas. Foltos, csíkos marad ami csúnya. Ablaktisztító sima tesco-os. Próbáltam szappanos ronggyal majd újságpapírral áttörölni de ez sem jó, Próbáltam , hogy a tisztítòt sima paírtörlővel tisztítom de foltos, csíkos. Mit csináljak? tipp hogy mi lenne a jó. Azt ne írjátok, hogy vegyek más tosztítót mert annyira nem fizetnek meg. Kértem többször is másikat, de szerintük jó az.
2017. ápr. 7. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Meleg, mosogatószeres vízzel lemosom, először a keretet, majd az üveget ès nem szöszölő, vastag papírtörlővel àttörlöm.Napsütésben gyorsabban kell dolgozni, mert hamar megszàrad.
2017. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, látom a vegyszer adott. Akkor mosd le meleg vízzel, jól kicsavarva a rongyot, utána ablaltisztítò, papírral letörölve.
2017. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél 100% mikroszálas törlőkendőt. Minimum 2t. Semmilyen vegyszer nem kell hozzá, csak tiszta víz. Az egyiket belemártod a vízbe, kicsit kicsavarod, áttörlöd az üveget, újra vízbe, majd nagyon nagyon kicsavarod, mégegyszer áttörlöd, végül a szárazzal törlöd át. Ha nem olyan koszos az ablak, akkor elég, ha csak a nagyon kicsavarttal törlöd át plusz a szárazzal. Gyönyörű és csíkmentes lesz. Attól függ, mennyi ablakot kell pucolnod, annál több száraz kell, de nedvesnek elég egy is. Azt hiszem KIK-ben láttam 4et összecsomagolva jó áron. Én is takarítottam 3 évig, nekem ez mindig bevált, és ez a leggyorsabb. A szereket én mindig mellőztem ablaknál, tükörnél, mert ugyanez volt a bajom. Egyébként lehet ezt sima nedves papírtörlővel is, de az drágábban jön ki hosszútávon, plusz ott tényleg teljesen szárazra kell törölni, különben csúnya marad. Mikroszálassal az sem baj, ha picit!!! nedves marad, mert szépen leszárad.
2017. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszöm a válaszokat. Melegvízet kipróbàlom. Venni saját pénzemből nem veszek semmit, mert könyörögni kell mindenért, és hiàba írom le nekik, hogy mit vegyenek, azt vesznek amit ők akarnak. Így nekem azzal kell boldogulnom ami van. KIK üzlet ninerre mert nem Magyarorszàgon élek.
2017. ápr. 7. 12:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Lakásban alkalmazott méretű ablaknál Clean permetezős ablaktisztító és háztartási papírtörlő.
2017. ápr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ma 13:19


Nagy üvegajtók, hatalmas ablakok, mivel ez a munkahelyem, és a recepció tiszta üveg három oldalról.

Írtam, hogy sima egyszerű tesco ablaktisztítót kapok, mert ezt veszik.Olcsó, így egyszerre vesznek vagy 10-et. Nem akarok a saját fizetésemből tisztítószereket venni, hogy bevigyem a munkahelyemre. Otthon más, mert ott magamnak veszem.

2017. ápr. 7. 20:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy sima ablaklehúzóval(szivacs nélküli!!) megoldanád a gondod, pár száz forint. Néhány alkalom után ráállna a kezed is a használatára. Az után tényleg nem marad semmi csíkos.
2017. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!