Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Takarítógép vásárlás előtt...

Takarítógép vásárlás előtt állok, de nem tudok dönteni, karcher401, zelmer 919-es. Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Tud segíteni valaki?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 3. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
hát lehet velem van a gond és nem tudom használni a netet,de az egyik gép egy magasnyomású mosó a másik meg egy sima porszívó
2017. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 tökéletesen leírja a kérdés értelmezhetetlenségének mibenlétét. Takarítógépnek az olyan porszívót nevezik, melyiknek van folyadék kipermetetésre és a szennyezett folyadék visszaszívására alkalmas (azaz szőnyegtisztító) funkciója is. Nekünk korábban egy Siemens volt, amit lecseréltünk egy Thomas vario 16-ra (ennek más típusa időnként ma is van forgalomban). Később rájöttünk, hogy ezeknek a porzsákos készülékeknek az a hátránya, hogy a nedves üzemmód után csontszárazra ki kell szárítani a gépet, különben a bennmaradt, akár 1 csepp víz hatására is képes a papir porzsák szétszakadni. Ennek megfelelően vagy olyat kell venni, amiben nincs papir porzsák, vagy pedig a száraz ill. szőnyegtisztítós nedves üzemre két külön készüléket ajánlatos használni.
2017. ápr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem értem mi a kérdéssel a gond,a karcher 4001-(na,jó egy nullával kevesebbet írtam ki,de aki ismeri az tudja,hogy nem magasnyomású mosó)az egy kárpittisztító,itt van előttem a prospektus,a másik az is egy takarítógép.
2017. ápr. 4. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!