Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Segitenetek? Mi kell a mosogat...

Segitenetek? Mi kell a mosogatogephez?

Figyelt kérdés

Vattunk mosogatogepet es most fogunk atkoltozni az uj hazunkba,de az a baj,h itthol nincs.ugyhogy halvany lila gozom sincs h kell hasznalni.marmint h hova kell teketgetni azt tudom csak h mi kell bele?olvastam azta sot.az egy es ugyan az a mosogato tabival?es az oblito?elmagyaraznatok nekem.es hol szerzitek be?nektek melyik valt be?akar kepet is szivesen fogadok.

Elore is koszonom!


2010. máj. 9. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell só, öblítő és mosogtószer. Tescoban mindent megkapsz. Hogy melyik válik be? Van erről egy index.hu fórum. Van, aki tabletta nélkül is szép eredményt ér el... :)
2010. máj. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
JO,jo.de melyik mire valo?
2010. máj. 9. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Só mindenképp kell bele, akármivel is használod, ezt bizonyos időközönként az aljában lévő, erre kijelölt helyre kell beleönteni. Nézd meg a használati utasítását.

Vagy mosogatótablettát használsz csak (akkor nem kell se öblítő, se mosószer), ezt beleteszed abba a kis rekeszbe, ami fölött van egy elhúzható kis fedél, azt rácsukod, és már kapcsolhatod is be a gépet.

Vagy használhatsz mosogatószert és öblítőt együtt (akkor nem kell tabletta), de ezek arányát úgy kell megválasztani, hogy lehetőleg ne legyenek foltosak az edények, érdemes vele variálni.


Én mosogatótablettát használok, nekem a Somat bejött, szépek lesznek az edényeim. Mikor elkezd úgy mosogatni a gép, hogy lesznek az edényeken fehér foltok, akkor sót kell utána tölteni a gépbe, és szép lesz megint.

2010. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy.Koszonom szepen!
2010. máj. 10. 17:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!