Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mitől fordulhat elő, hogy...

Mitől fordulhat elő, hogy fekete farmerom foltos maradt mosás után?

Figyelt kérdés
Ezt úgy kell elképzelni, hogy ilyen világosabb csíkok keletkeztek hosszában. Vadiúj farmerról van szó. 40 fokon mostam, hosszú programon.
2017. febr. 7. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:

A fekete farmerek festve vannak. Kijött belőle a festék és nem éppen egyenletesen.

Lehet, hogy túl magas hőfokon mostad vagy túl sokáig.

Kényes cuccokat 30 fokon, rövid programon mosom. Így is egy óra. Ennél szerintem felesleges tovább mosni.

De az is lehet, hogy egyszerűen csak hibás, rossz minőségű.

Ha az utasításoknak megfelelően mostad, akkor nyugodtan visszaviheted az üzletbe, hogy hibás.

2017. febr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy az öblítőtől maradtak a csíkok. Próbáld tiszta vízben átmosni.
2017. febr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, annyira jó a szabása, nem hiszem, hogy vissza viszem, inkább befestem! :D Én is még arra gondoltam, hogy talán mosószer, vagy öblitő folt, legalább is reménykedem! :D
2017. febr. 7. 11:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező


Lehet, hogy nem kifordítva mostad?

Ha szabályosan mostad, akkor szó nélkül kicserélik.


Üdvözlettel

2017. febr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát.. Bedobtam tegnap este csak a farost egy öblítő programra, nem jött ki belőle, ugyanott megmaradtak a hosszanti csíkok. Nem örülök. :/ Így még nem jártam egy farmerommal sem, pedig 40 fokon mostam mindet. Köszi a válaszokat!
2017. febr. 8. 07:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Van egy kendő K2 a neve, nagy boltokban lehet kapni, ha sötét színű a farmer, hozzáteszel egy kendőt, és visszaszínezi.
2017. febr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!