Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tudom kiszedni a gránáta...

Mivel tudom kiszedni a gránátalmalevét a ruhámból?

Figyelt kérdés
Vane gy pulcsim amire mindenhova apró cseppekbe ráment a gránátalma ahogy pucoltam. Azt mondja mindenki, hogy kuka. De én nem szeretném kidobni. A ruha egyébként nem fehér, de fehérrel mossuk. Nagyon világos színű, majdnem fehér. Illetve a fehér táskámban meg kiborúlt és a leve egy nagy foltot hagyott maga után. Fogalmam sincs mi az anyaga, nem értek hozzá. 5ezer forintos newyorkeres iskolatáska, hátitáska.

2016. dec. 6. 16:53
 1/3 anonim válasza:
[link] Itt vannak tippek. Talán a pólót(ha olyan anyaga van) hipós-mosószeres forró vízbe.
2016. dec. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biopon áztatóban áztasd egy pár órát, majd mosd ki a szokásos módon.
2016. dec. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmilyen foltot nem szabad forró vízzel kezelni ,főleg nem kötött holmiknál. Én a mosószert sem keverném hypóval.

A legtöbb gyümölcsfolt kijön egyszerű cirtomsavas hidegvizes áztatással.vagy oxigénes folttisztítóval.

Sajnos kicsit későn válaszolok, de ha legközelebb ilyen baleset ér,azonnal áztasd be hideg vízbe a ruhát,hogy ne száradjon bele a gyümölcsfolt, így ha nem is tudsz vele azonnal foglalkozni, sokkal könnyebben tudod kivenni a foltot később .

2016. dec. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!