Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan mossátok a melltartókat...

Hogyan mossátok a melltartókat, hogy ne deformálódjanak?

Figyelt kérdés

A mosógépben a többi fehérneművel együtt szoktam a melltartóimat is mosni, ugyan nem minden nap, minden használat után, de azért hetente-kéthetente. Kézzel nem tudom/akarom mosni, de a gépből valahogy mindig deformáltan jön ki a szivacsos része, és hiába próbálom helyrerakni, miután megszárad, már nem olyan szép gömbölyű, mint miután megvettem. És még csak nem is a legolcsóbb kínai gagyikat vásárolom.


Hogyan kell úgy melltartót mosni, hogy ne legyen tőle semmi baja? Azt azért mégsem tehetem meg, hogy minden használat után kidobom és veszek egy újat...


2016. okt. 20. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Én kézzel mosom a melltartókat. Maximum kétszer veszek fel egy melltartót, ha esetleg beleizzadok, akkor csak egyszer. Így nem lesz koszos, könnyű mosni.


Majd terítve és nem akasztva szárítom. Szépek mind formára, mind színre.


Csak egy kérdés írtad, hogy hetente-kéthetente mosod. Addig hordasz is egy melltartót?

2016. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem minden nap, de egynél többször veszem fel, annyira nem vagyok izzadós. Kb 3-6 alkalommal van rajtam ezidő alatt egy melltartóm.
2016. okt. 20. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Vannak melltartómosó labdàk. Ezt úgy kell elképzelni mint egy ketrec. Müanyag, ki lehet nyitni, melltartó bele majd összecsuk. Értelemszerűen ràcsos hogy víz is érje.

Ebben nem tudja a többi ruha összenyomni a szivacsot.


De egyszerűbb ha beírod googleba hogy melltartómosó labda.

2016. okt. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mosózsákban mosom.
2016. okt. 21. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!