Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Aki pl 2 naponta porszívózik,...

Aki pl 2 naponta porszívózik, mennyi idő alatt telik meg a porzsák/tartály?

Figyelt kérdés

Pl egy 4 Literes porzsák kb meddig bírja?

Tudom, hogy ez sok mindentől függ.. terület,kosz mennyiség. Csak kíváncsi vagyok, mert néztem neten egy porszívót jó áron és a 4db 4Literes porzsák 3200 Ft



2016. okt. 7. 15:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyanazt a lakást kétnaponta porszívózod, ugyanannyi idő alatt telik meg a porzsák, mintha naponta, vagy hetente porszívóznád, mert a por ugyanannyi.
2016. okt. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én mindennap használom a porszívót, mert alaposabb mint a partvis/seprű.

Hetente egyszer van kiürítve, de még sosem telt meg.120 nm kertes ház.Na azt nem tudom viszont hány literes a tartály, nemrég vettük, nem is néztem.

2016. okt. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

6 évig laktam albiban, ez idő alatt kétszer kellett ürítenem a 2 literes porzsákom. Igaz, én kb. havonta-kéthavonta porszívóztam.


Nem mondom, hogy ez követendő példa, biztosan sokan megbotránkoznak ezen. De nem ez a lényeg, hanem az, hogy a fenti adatokból tudsz osztani-szorozni és következtetni arra, hogy mennyi ideig tarthat ki a 4 db 4 literes porzsák.

(Mellesleg, nekem szövetalapú porzsákom van, még a gyári, 14 éve ugyanazt a porszívót és porzsákot használom. Bár az is igaz, hogy ilyen "intenzív" használat mellett nem is várom, hogy 20 éves kora előtt cserélni kellene bármelyiket is :D)

2016. okt. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2 naponta mit lehet porszívózni??
2016. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Miért?Én írtam, mindennap porszívózom.

Azt lehet, amit összesöpörnél, főleg kinyha és ebédlő.Mivel mindennap főzök, így morzsa is van mindig.

2016. okt. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amennyiben A-z ig kitakarítom a lakást,kizárt,hogy azt másnap újra kellene porszívózni.24h alatt mitől koszolódna össze?Pláne ha napi 8-10órát oda van az ember dolgozni...
2016. okt. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Olyan okos vagy utolsó ;)

Picit gondolkozz, ha sikerül egyáltalán...

Hidd el van mit porszívózni 2 kicsi gyerkőc mellett ;)

2016. okt. 13. 08:33
 8/13 anonim ***** válasza:

Nálunk 3 van.. :-) mégsem porszívózunk minden nap,mert fölösleges.

Ilyenkor akkor mi van?? :-)

(És milyen meglepő,személyeskedés nélkül is tudtam válaszolni...)

2016. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kár ezen összeveszni, nem vagyunk egyformák. Van akinek elég a heti egy porszívózás is, van aki úgy érzi, hogy naponta kell. Mindkét fél tud érveket és ellenérveket felsorakoztatni, és a saját szemszögéből mindkettőnek igaza van.

A kérdező egy egyszerű kérdést tett fel, mégpedig azt, hogy mennyi idő alatt telik meg a porszívó porzsákja. Ez - ahogy már az első válaszíró is rámutatott - nem igazán függ attól, hogy hányszor van kiporszívózva egy hét alatt a lakás. Sokkal inkább függ a lakás méretétől és az egyéb körülményektől - pl. egy poros faluban nyilván több por kerül be a házba, mint mondjuk egy 8. emeleti lakásba. Szóval kár belekeverni a porszívózási szokásokat, mert nem sok közük van a kérdéshez.

2016. okt. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Így van utolsó, igazad van :)

Köszönöm aki kötekedés nélkül tudott hasznos választ adni.

2016. okt. 14. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!