Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy mossátok a függönyöket?...

Hogy mossátok a függönyöket? Hany fokon és milyen fokozatú centrifugán?

Figyelt kérdés
2016. szept. 14. 12:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
40 fok és 1400-as fordulat. Mindig vasalom a függönyt.
2016. szept. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%

Az en gepemen van fuggony program, de az nem centriz. Egy idoben azt haasznaltam es kulon inditottam centrit, de ugyvettem eszre hogy nem eleg hatekony, mintha csak "aztatgatna" a fuggonyt.

Viszont mostanaban sima 40fokos mosassal es 600-700as centrivel csinalom. Majd fel a helyere. Az en fuggonyeim nemn igenyelnek vasalast.

2016. szept. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én mosószódával és nátrium-perkarbonáttal szoktam mosni a függönyöket és így gyönyörűek. Az én mosógépem (Energomat) kb. 500-600 fordulatos centrifugával dolgozik. Ezt követően én is nedvesen csiptetem fel a karnisra, ahol a saját súlyánál fogva szépen kisimul, amíg teljesen megszárad.
2016. szept. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 gustty ***** válasza:

12 nek! Hol lehet kapni ezt a centrit?

Mert 1etlen üzlet és forgalmazó nem ajánl ilyen eszközt.

egyébként ecettel lehet a legjobban kimosni a függönyt.A mosószóda is megfelelő,frissebb lesz a szál, lazább és nem húzódik össze, mint más vegyszernél.

2016. szept. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!