Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ilyen ágyneműt vettál már...

Ilyen ágyneműt vettál már teszveszen vagy vaterán? Vélemények?

Figyelt kérdés
érdmees e venni?és honnan szerzik az ilyet?hogy ilyen olcsón tudják adni? [link]
2010. ápr. 22. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, hogy házilag varrják, de az eladónak van vagy 30 negatív értékelése, én nem vennék tőle semmit.
2010. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nyiregyi piacon nagy tételben 2000ért árulják,gondolom akkor ukránban 1000-1200ért hozzák...


hasonlot egyszer vettünk,nem birta ki a 30fokos gyenge mosást se,eltünt a szine,meg az anyag is szétmállot mintha papirt mostam volna...


és negativ értékelése is tul sok...

2010. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vettem sajnos 3-at. Az egyik totál műanyag, pedig pamut van ráírva. A másik szétment egy mosás után. A harmadik szarul van összevarva, és szintén elég műszálas. Ne vedd meg, én nagyon megbántam.
2010. ápr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
30 negatív majd 3000 mellett nem sok
2010. ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nálunk anyuék vettek nem ettől az árustól,de 3. éjszaka szétszakadt a lepedő... ,és 2 sárga folt volt rajta mikor kicsomagoltam akkor még használva sem volt... még akkor licitáltunk 4 db ra mert nekünk is kell,és most azért csak megkellene venni ... de énis megbántam kicsit.
2010. ápr. 22. 22:12
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

mi is vettünk egyszer ilyet.

kék színű volt eredetileg, de az első éjszaka után már mi voltunk kékek, az ágyneműn nem sok szín maradt

elég vicces volt :D legalább tanultunk belőle.

2010. ápr. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert szar azért tudja ennyiért adni.
2010. ápr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy mennyi igénytelen ember van (olyanokat küldenek el sokszor nekem, hogy a szemem fennakad, hogy lehet ezt ÍGY elküldeni a vevőnek, persze az eladó szerint minden rendben) és mennyien nem értékelnek negatívan, hiába lenne jogos, mert félnek a bosszú negatívtól, hogy hányan értékelnek pozitívan, ahogy kezében a csomag és meg sem nézte még rendesen, és hogy nem egy és nem kettő semlegese írja le, hogy szar az anyag, megtévesztő a kép ereszti a színét, krva sok az a 30 negatív + 11 semleges, épp elég ahhoz, hogy ne kelljen tőle semmi.
2010. ápr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

mondjuk a negatív az nem a termék minőségére adott negát, hanem mert nem jött létre az adás vétel.


én mondtam az eladónak hogy elszakadt a lepedő mondta is hogy kicseréli de nekem az sem jó mivel 1000ft a pota+ még mikor ő küldi az is1.000ft az már 2.000ft egy ujabb szar dologért.

2010. ápr. 23. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!