Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Panelből családi házba DE...

Panelből családi házba DE CSÓTÁNY NÉLKÜL! Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Idén végre családi házba költözünk,csótányos a lakás ahol eddig éltünk.Hiába ítatom rendszeresen mégis van és sajnos nem csak a konyhába hanem gyakorlatilag minden helységbe.Például ma levettem egy könyvet a polcról a szobába és kiszaladt belőle.Ja persze és tudom ahol egy van van több is.Hogy csináljam hogy ne vigyem magammal őket?Minden egyes ruhát,könyvet nézzek át mielőtt becsomagolom?Vagy ne vigyem be a házba pár napig a cuccokat?Mit csináljak hogy megszabaduljunk egymástól?
2010. ápr. 19. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Keress egy rovarirtó kft-t és tőlük vegyél ötletet.

Azt tudom, hogy a szúkat úgy lehet kiirtani a bútorból, hogy szinte légmentesen lefóliázzák, aztán aláfújnak valami szert és lezárják.

Lehet hogy össze kellene csomagolnod a cuccaidat, aztán lefújni és csak kirázni belőle a dögöket.

De nem tudom, hogy van-e ilyen szer és nem tesz-e kárt a cuccaidban...

2010. ápr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Énnekem sajnos volt szerencsém kiköltözni ilyen lakásból.Én minden darabot egyenként átnéztem kiráztam,stb és azonnal zacskóba lezártam ragasztószalaggal jó erősen és lyukmentessen. Nagyon sok munkába került de megérte.A bútorokat eladtuk,mert bele is petézhetnek.Egy dolog maradt el a fonott karkosaram azt simán vittem le, és az utcán amikor felborult akkor láttam , hogy kb 10 csótány üldögél az alján a perem részen.Hiába dolgoztam a csótányirtóknál nem tudtam a lakásból se kiirtani.Azért is adtuk el a lakást 5 hónap múlva miután beköltöztünk.Egyébként hiába fújatod be a bútorokat az írtokkal csak a pénzt fogják elkérni, meg jól megindulnak tőle a bogarak a lakásba gondolom nem hiányzik,hogy még több legyen belőle.Remélem tudtam segíteni, sok sikert és csóti mentes költözést kívánok!

2010. ápr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk segített a csótányok ellen az a típusú csapda (Bábolna Bio, ha jól emlékszem) ami papír, összehajtható és a belső felülete ragacsos. Rengeteget megfog, azok sem szaporodnak tovább.
2010. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Még jó hogy gyesen vagyok így "van időm" molyolni.:)
2010. ápr. 20. 21:37
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. A munkahelyemen egy ilyen csapda egy hétvége alatt több, mint 70-et megfogott. Sztem OBI-ban is kapható.


Ja, és nem ügynök vagyok :)

2010. ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az a bábolna bio-s ragacsos papír csapda tényleg nagyon jó! Odacsalogatja őket, és megfogja a piciket is, úgyhogy előbb-utóbb kihal a család. Nekem is voltak albérletben régen, a hideg rázott ki tőlük, utálom a rovarokat. Brrr..
2010. ápr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szia! Rovarirtó cégnél érdeklődj. Ők nagyon gyorsan és hatékonyan irtanak. Ráadásul nem is fognak visszamenni. És közel sem olyan drága, mint sokan hiszik. De amúgy a bábolna bio biokill nevű terméke nagyon jó.
2010. ápr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A férjem azt mondta, hogy régen a katonaságnál úgy csinálták a gyanúsabb egyének ruháinak fertőtlenítését, hogy betették egy nylon zsákba (ne legyen rajta lyuk) majd utánadobtak egy formaldehiddel meglöttyintett vattacsomót, és jól lezárták.

Nagyon fontos, hogy amikor kinyitották a zsákot, a benne levő gázt NEM SZABAD BELÉLEGEZNI.

Állítólag mindent irt.

Azért nézz utána ha ezt választod megoldásnak, mert férj régen volt már katona, én nem tudom, lehet-e formaldehidet kapni csak úgy:)

2010. ápr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A formaldehidet temetkezési vállalkozóktól lehet beszerezni.
2010. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
... és adnak is?... :))
2010. máj. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!