Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Narancssárga ruhát hogyan mossak?

Narancssárga ruhát hogyan mossak?

Figyelt kérdés
Első használat előtt kézzel ecetes és öblítős vízben kinyomkodtam. Most viszont ki kellene mosni, de moshatom már a világos ruhákkal? Csak világosokat és sötéteket szoktam mosni. A világosban fehér, krémszínű, drapp, világoskék...van. Élénk színű ruháink nincsenek, hogy azokkal mossam. Közéjük rakhatom a ruhát? A kézi áztatásnál valamennyire engedte a színét. Csak emiatt az egy ruha miatt nem vennék színfogó kendőt, főleg, hogy ennél is csak egy-két mosás lesz kérdéses, aztán már nem engedi majd a színét. Gondolom.

2016. júl. 31. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem indítasz külön piros adagot, inkább mosd ki kézzel és az öblítésnél tedd be a gépbe. Én nem rizikóznék...
2016. júl. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Világosba nem raknám, az tuti. Nálam a narancsszínűek a fekete-pirosba mennek, nem a világosba, s a pirosak és a feketék nem engedik a színüket, 1-2 sárga kicsit igen, de azok nem ártanak a többinek.
2016. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.
2016. júl. 31. 23:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!