Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fűkasza vásárlás, milyen...

Fűkasza vásárlás, milyen márka, mekkora legyen?

Figyelt kérdés

Kezdésnek: Imádok fűkaszával és fűrészekkel dolgozni, saját magamnak vágok, fűrészelek mindent.

Az egyik hétvégi házba szeretnék egy fűkaszát venni.

Mivel amit a kezdéshez írtam, így vannak tapasztalataim.

Vettem egy kis, egy 1,1 LE-s husqvarnat a másik nyaralóba, de ott gyakran vagyok, s nem nől meg méteresre a fű, ezért gondom nincs.


Na de ebbe a nyaralóban tényleg nem vagyok sokat, s nem szeretnék sokat rá sem költeni.

Szóval egy kisgép, évi 2-3 használatra 400 nm-en kb, méteres fűre. Azért nem hívok embert, mert én szeretem csinalni, de már igy is sokat költöttem ezekre a gépekre, szóval a feladatra alkalmas legolcsóbb gépre lenne szükségem. Márka-minőség most nem játszik.


2016. jún. 9. 21:54
 1/7 anonim válasza:
Ha most vennék fűkaszát, Hecht-et vennék. Úgy néz ki mint a Husi, 2.6le, és csak 50-60 körül van.
2016. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
2016. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Gondolkodom rajta, köszönöm.

Még gondolkodom h évente 2 alakalomra megéri-e.. Ebben a nyaralóban leggyakrabban télen vagyok(mátra, sípark), de nyáron is megfordulok a barátaimmal grillezgetni.Nem tudom megéri-e.

2016. jún. 10. 00:16
 4/7 anonim válasza:
A tartósságát, minőségét nem tudom én sem, 2.6 le már nagyon erősnek számít.
2016. jún. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 vatafak ***** válasza:
Ilyen kis területre én villanyosat vennék. Lehet h macerás a hosszabító miatt de nincs vele karbantartási gondod. Évekig használtam hasonlót. Ja és igen létezik ilyen és nem szegélynyíró...viszi a 3as damilt és a motor ugyanúgy a felső végén van mint a benzinesnél
2016. jún. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20-25 között adják a legolcsób kínai kaszát. Ugyan az mint a belinkelt hecht. Ezernyi más néven fut. Straus, einhell, bestgarden. A legnagyobb 52 cm²-s. Amire neked kell, bőven jó lesz.
2016. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"FUXTEC FX-MS152 2in1 Motoros fűkasza"

Ilyet vettem végülis 43 ezer Ft-ért + egy stihl damilfejet vittem hozzá otthonról. A hangja picit furi volt, egy tanknyi benzint hagytam neki bejáratásra. Mivel múltkor csak azért mentem oda, hogy lenyírjam a már méteres füvet, ezért most ahogy megvettem kipróbáltam 30 centi volt kb. 75%nál jobban nem nyomtam neki, bár a stihl és husqi után fura volt a hangja, de működik.

2016. jún. 10. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!