Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy szedjem ki a farmeromból...

Hogy szedjem ki a farmeromból a vérfoltot úgy, hogy a farmer színe megmaradjon?

Figyelt kérdés

Haverok javasolták a hypot meg az ultrát de az vinné a színét is.

Pár hete lett véres akkor leraktam és elfelejtkeztem róla.


2016. jún. 7. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

áztasd be

hideg vizet folyass rá és közben dörzsöld

használj nem fehérítős folttisztítót

2016. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Első jól írja, hideg víz! Ebben áztasd kicsit, és sima mosószappannal dörzsöld át. Ezután még beáztathatod Biopon áztatóporba, az a legjobb vérfoltra.
2016. jún. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
A hideg víz csak a friss vért hozza ki. Àztasd bemeg van az a Vanish vagy melyik folt tisztítò azzal dörzsöld be aztán be gépbe meg ott is a mosòszer adagolòba tegyél a foltisztítőbol
2016. jún. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Beletettem a kádba engedtem rá hideg vizet és körömkefével súroltam, még eddig nem jött ki, tettem rá szappant is.

Biopon áztatóport és Vanisht sem találtam itthon, de közben eszembejutott hogy van alkoholos arcszeszem , az alcohol nem hozza ki? Ha nem akkor majd elmegyek és veszek olyan biopont vagy vensisht

2016. jún. 7. 14:31
 5/6 Röcsögei Péter válasza:
Én egyszer megsérültem szex közben, és kb 1mm-es seb lett a dákómon. Pár másodperc alatt fél liter vért spricceltem a barátnőmre és az ágyra. Horror volt. A vérzést elállítottuk hamar, a seb nem is látszott, de utána sokkos állapotba kerültünk, főleg ő. A takarítást csak órákkal később kezdtük meg, mikor már lemostunk egymásról mindent, és elmúlt a lábremegése. A bútorok kárpitjából tömény mosogatószeres szivaccsal szedtem ki apránként. Először bedörzsöltem, 15 perc múlva megint átdörzsöltem, és egy tiszta ronggyal áttöröltem, kijöttek a foltok. Citromillatú maradt minden, mert vizet nem mertem nagyon használni, nehogy beposhadjon, így beszívódhatott egy kis mosogatószer. Gatyát viszont ki lehet mosni.
2017. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hogy sérült meg a dákód?
2017. szept. 24. 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!