Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kint magyjátok éjszakára a...

Kint magyjátok éjszakára a ruhákat száradni? Miért igen vagy miért nem?

Figyelt kérdés
A kérdés mindenkinek szól aki szívesen segít, de főleg a társasházakban lakóknal. Kint hagyjátok az erkélyen?
2016. ápr. 19. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Amíg laktak felettem addig nem hagytam kint, mert fêltem, hogy berepül a cigicsikk... Most legfelső emeleten lakok, kint merem hagyni.
2016. ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Már családi házban lakunk de a társasházban egy nagy közös padlástérre teregetett mindenki a telet leszámítva, mert ott nagyon gyorsan száradtak a ruhák, meleg volt. Sosem volt gond, persze hogy ott hagytam éjjelre is a ruhákat.
2016. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Családi házban lakom, de ez merőben attól függ, hogy mondanak-e esőt.
2016. ápr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha lenne erkélyem és nem laknának galambok a környéken, kint hagynám. Jobban szellőzik és nem telik meg párával a szoba
2016. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Családi ház. Sose merem kint hagyni.
2016. ápr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Simán kint hagynám az erkélyen, ha tudnám, hogy nem rendezi el madár, rendesen csipeszelve van és a szárító sem dől el egy kis széltől.
2016. ápr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem. Éjjel nincs olyan meleg, átnedvesedik a ruha. Másnap kezdődhet elölről a száradás.
2016. ápr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Családi házban lakunk, fedett teraszunk is van. De nem hagyom kint, 1x a ruhákon fetrengett egy macska, moshattam újra. Esténként behozom inkább, úgysem szárad még éjjel rendesen.
2016. ápr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
régi pesti körfolyosós ház, jó lakóközösség. A folyosó simán kint merem hagyni, sose volt gond
2016. ápr. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!