Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Porszívóval kiszívható ("vákuu...

Porszívóval kiszívható ("vákuumos") ruhatároló zacskóban ha pehelykabátokat, pufikabátokat teszek el, lesz valami bajuk? "Felfújódnak" majd rendesen, ha kinyitom a zacskót?

Figyelt kérdés
:) igyekeztem érthetően leírni... szóval azokra a zacsikra gondolok, amibe beleteszed a ruhákat, lezárod, porszívóval jól kiszívod, így szép laposak lesznek. Aki már rakott el így kabátokat, visszanőttek?
2016. ápr. 11. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajuk nem lesz, de arra számíts, hogy nem lesz lapos a tasak, csak egy kicsivel kisebb, mint ha simán összehajtva tennéd el.
2016. ápr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én ilyen típusú kabátjaimat úgy a 20%-ára összekapja.

Amikor kiveszed, kell neki kis idő, amíg helyreáll, forgasd, rázogasd. A tuti a szárítógép hideg levegővel. :)

2016. ápr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
teljesen összekapja, nekem beton kemények a vákuumos zacsiban a ruhák.
2016. ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Berohadnak benne a cuccok. Nekünk iszomyat durva "ágyneműtartó" szaga lett a kabátoknak. Nagyjából visszanőnek, de volt ami mosás után sem lett már olyan pufi, mimt volt
2016. ápr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ismét 2. vagyok

Két lányom van, 4 év korkülönbséggel. Én 4 évig tárolok ruhákat, évenként egyszer bontva.

Egy mosással mindig kimegy belőlük az állott szag (ami sima csomagolással is megvan), de én mindig kimosom, mielőtt elteszem a cuccokat. Értelemszerűen a ruhákat 4 évig nem mosom, amíg jó nem lesz a kisebbnek.

És minden dzseki, overáll ugyanakkora lesz, mint csomagolás előtt.

(Lidl-s, vagy aldis zacsik, nem emlékszem.)

2016. ápr. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nejem mindig az van hogy nem marad kemény a zsákban
2016. ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nejed? :)
2016. ápr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!