Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit csináljak, ha nincs...

Kisribizli kérdése:

Mit csináljak, ha nincs kedvem takarítani?

Figyelt kérdés

Régebben mindig örömmel láttam hozzá a munkának, de mostanában nincs kedvem.

Nem tetszik az egész lakás. Színe, bútorok, egyebek. Nem vagyunk olyan anyagi helyzetben, hogy ezeket át tudnánk alakítani.

Mit csináljak? Előre is köszi!



2016. ápr. 6. 20:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
78%
Akkor ne takaríts.
2016. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Hát legyen kedved, máskülönben megesznek a csótányok .
2016. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De olyan rossz kedvem van amikor takarítok, és igen, nem akarom hogy koszban éljek
2016. ápr. 6. 20:35
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Hallgass valami jó zenét .
2016. ápr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Hívj egy takarítónőt az kitakarít.
2016. ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A zenétől elalszok XD
2016. ápr. 6. 20:47
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

én be szoktam kapcsolni a tv-t, vagy indítok valami jó kis sorozatot. és akkor fél szemmel a tv-t nézem, másik szemmel meg amit éppen pakolok.

na jó,kicsit lassabb módszer, mint hogyha csak a pakolásra figyel az ember.

de viszont nem olyan unalmas, fel se tűnik, hogy már az adott részt rendbe tettem.

meg az is jó ötlet,hogyha másokkal takarítasz együtt. pl te elpakolod a cuccokat a földről, ő meg felporszívózik. te addig mást csinálsz stb.. így kicsit gyorsabb.


a bútorokat valóban nem tudod átalakítani, de ha veszel pár otthonosabb, modernebb tárgyat, az is jó ötlet. pl a pepco egy nemrég nyílt lakberendezési üzlet. több városban van. elég olcsók és rengeteg kreatív cuccot árulnak . érdemes szétnézni ilyen helyeken.

de akár turikban is. nemrég szőnyeget lőttem pár száz forintért. szív alakú,hosszú szőrű.feldobja az üres padlót.

2016. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Neved alapján ha egy kicsit is okosan csinálod gyorsan összejön a pénz.
2016. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra a jó érzésre, amikor minden ragyog. És ellenkezőleg, hogy nincs kedved belélni se, ha tudod, hogy kupleráj van odabent. Tologasd át a bútorokat, az is sokat tud dobni a helyzeten.
2016. ápr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj egy listát, amin nincs sok teendő, de látványos és jó, ha mindennap megcsinálja az ember lánya. (mosogatás, mosás, porszívózás, mosdó, fürdőkád, wc takarítás, ruha hajtogatás, felmosás...stb.) Csak annyit írj fel, amit biztosan megcsinálsz egy órán belül, annyit rá lehet szánni.

Akár úgy is csinálhatod, hogy egyik nap mosol, másik nap hajtogatsz, pl.

2016. ápr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!