Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szappanfőzés után a glicerinne...

Szappanfőzés után a glicerinnel mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném megtanulni a szappanfőzés tudományát, és mielőtt elkezdtem, szeretnék képben lenni az alapvető dolgokkal, például, hogyha elkészült a nagy mű, és kiszedtem a szappant, az edény alján maradt glicerinnel mit kezdjek? Ki szabad-e önteni, mire veszélyes, ilyesmi. Köszönöm
2016. jan. 31. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Ki ne dobd! Análhoz jó lesz síkosítónak:D
2016. jan. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, olvastam, hogy arra használják illetve tudom, hogy szőlőzsír alapja. De nincs rá szükségem.
2016. jan. 31. 20:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó gumiápoló. Mármint autógumi, és egyéb gumialkatrészek, mielőtt az előző hozzászólás miatt félreértené valaki.
2016. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez tetszik, biciklimnél is alkalmazható?
2016. jan. 31. 22:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem minden guminál. Csak ne a futófelületre kend, mert elcsúszol a kanyarban. :-)
2016. febr. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló vagyok...Ha ki lehetne deríteni, hogy ki pontozta le a válaszomat, esküszöm, mindenkit felkeresnék és kapna egy jó nagy taslit tőlem. Ennyire nincs az embereknek humorérzéke? Nem hiába írják, hogy egyik legpesszimistább nép a magyar. Ha egy értelmes ember elolvassa, rögtön leesik, hogy humorból írtam. Ám, ha nagyon a dolgok mögé nézünk, éppenséggel lehetne arra is használni. Nemhiába árulnak glicerint a gyógyszertárakban.
2016. febr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző, ha ez segít, nyomtam most neked egy zöld kezet. Én sem szoktam örülni, ha lepontoznak. Amúgy hármas-ötös válaszadó voltam.
2016. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hell-ikon ***** válasza:
Jön a metszésszezon, a glicerin pedig nagyon jó fasebkezelésre, úgyhogy nyugodtan használhatod arra is illetve kerttel rendelkező ismerősöknek el is ajándékozhatod. :)
2016. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor ez lesz a megoldás, úgyis olyan helyen fogom megfőzni a cuccot, ahol egy csomó gyümölcsfa van. Köszi!
2016. febr. 3. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!