Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosópor kell a ruhákhoz?

Milyen mosópor kell a ruhákhoz?

Figyelt kérdés

A mosógép mosóportartályát nem szeretném használni,hanem a ruhákhoz akarok tenni mosóport.

Nem vagyok otthon a témában,mit ajánlatok?


2016. jan. 19. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy otthon a temaban, miert nem akarod hasznalni a mosoportartalyt?


Egyebkent a szines ruhakhoz szines ruhara kitalalt mososzert, a feherekhez feher ruhahoz kitalaltat. Ra van irva a csomagolasra, mire szantak.

2016. jan. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, hova teszed, annyi hogy ha egyenesen a ruhákra, akkor ne tegyél előmosást a mosás elé.

Én egyébként általános, színes ruhákra való mosószert használok, a fehéreket meg néha kimosom fehérítővel. De ez csak akkor működik, ha egyik sem ereszti a színét.

2016. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem folyékony mosószert használj, az jó mindenre. Színes ruhákhoz valót szoktam venni, mindent azzal mosok, a feketéken sem hagy nyomot, mint a mosóporok. Fehér ruhákhoz néha adok egy kis Vanish-t.
2016. jan. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gél vagy kapszula szerintem.
2016. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én már vagy 7 éve nem használok mosóport, inkább folyékony mosógélt.....
2016. jan. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A mosógélt hozzáöntöm a euhálhuz és akkor az öblítő is ki van váltva vele?
2016. jan. 22. 07:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!