Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Anyukák, ti teregetnétek...

Anyukák, ti teregetnétek ilyenkor a kertbe, mikor egész nap esik az eső (fedett helyre)?

Figyelt kérdés

Ilyenkor a levegő is párás, de vajon mennyire? Úgy értem, hogy megszárad a ruha, csak lassabban, vagy még vizesebb lesz, mint amikor kiveszem a mosógépből?


Nagyon kicsi helyünk van, és penészedik is a fal, ha nem vigyázunk, szóval kintre teregettem, csak nem tudom, van-e így értelme.


2015. nov. 21. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Fedett helyre mindenképpen érdemes teregetni, mert a légmozgás valamennyire kifújja a nedvességet a ruhákból. Csak lehetöleg úgy teregess, hogy a ruhák lazán legyenek, elég hely legyen köztük - minden második helyre vagy még ritkábban.
2015. nov. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
van egy nagy kültéri szárítónk, egyedileg csináltattuk, kb 10 centinként vannak a rudak.
2015. nov. 21. 16:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor is ki szoktam rakni a ruhákat a fedett teraszra, mert ha nem is nagyon száradnak, jobb lesz az illatuk, meg nappal jobban férek bent, ha nem itt lógnak a ruhák. Éjszakára behozom és másnapra száraz és illatos.
2015. nov. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én nem szoktam már ilyen időben kültérre teregetni,de ha nem lenne helyem a lakásban én is biztos kiteregetnék fedett helyre,ha van jó légmozgás! A teregetős helyiségedben esetleg valami páramegkötőt lehetne elhelyezni hogy ne penészedjen.
2015. nov. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Erdemes. Teljesen nem szarad meg, de ugy 3/4-ig igen. Aztan bent mar csak csontszarazra kell szaritanod. Meg mindig jobb szerintem.
2015. nov. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, kirakom ilyenkor is (a teraszunk nagy része fedett). Legalább nem bent foglalja a helyet. Éjszakára szoktam behozni. Szárad, csak lassabban.
2015. nov. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem rakom ki. Ilyenkor sokan avart égetnek nálunk, meg fával fűtenek. Nagyon büdös van
2015. nov. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nekem egyik irányból sincs szomszédom, füst nem szokott lenni.

avart biztosan nem égetnek, tiszta víz minden. :)

kint vannak a ruhák, hétfőre jók lesznek nagyrészt, egyszerűen nincs más lehetőségem. nemrég költöztünk, itt kicsi a hely, ez van.

2015. nov. 21. 19:47
 9/9 anonim ***** válasza:
A penészes fal káros lehet az egészségre, így, ha ezzel tehetsz ellene, inkább kint teregess
2015. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!