Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ez után csak simán hagyom...

Ez után csak simán hagyom száradni akkor jó lesz?

Figyelt kérdés

Szóval véletlen leöntöttem kakóval a hátitáskám.

A kádban 3x kimosta sima forró vízzel, mert a mosógép rossz. (Amúgy nem is mostam még soha, azt se tudom hogy kell. Gáz tudom.)

A kakaó kijött belőle, ha valahova felrakom és hagyom megszáradni az jó lesz, vagy akkor dohos lesz vagy valami?


2015. nov. 4. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szellős helyen fellógatva (attól függően, hogy milyen meleg van most nálad) 2-3 nap alatt egészen biztosan kiszárad. Időnként fordítsd ki és vissza, hogy semmilyen zug ne maradhasson vizes.
2015. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán nem lesz 100%-os, de elmegy. Elég lett volna langyos víz is, viszont kevés mosópor vagy mosogatószer nem ártott volna és körömkefés dörzsölés, alapos kiöblítés. Mivel műszálas anyagból és műanyagból van feltehetően az egész, ezért abból ki is csurog, ha meg meglengeted, akkor kifolyik a textilszálak közül. Ha van ventilátorod, akkor azzal ráfújathatsz levegőt, hogy gyorsabban párologjon el a víz.
2015. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Meleg vagy hideg venti legyen?

Ha meleg kell akkor hajszárító jó?

2015. nov. 4. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha gyorsan akarod megszárítani, akkor hajszárítóval csináld (a meleg levegővel gyorsabb), ha ráér, akkor akaszd föl akár egy ruhaszárítóra vagy vállfára a radiátor/konvektor vagy amid van közelébe. Arra számíts, hogy valószínűleg csöpögni fog belőle a víz, ezért tegyél alá valami tálat (ha lehet, ne a forró konvektorra a műanyag edényt).
2015. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!