Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a külömbség a színes és a...

Mi a külömbség a színes és a fehér ruhákra való mosóporok közt? Lehet e a fehér ruhákra valót színeseknez használni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 10. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
A külömbség semmi.KülöNbség van.Nyilván az összetétel.A fehér ruhákra valónál olyan adalékanyag vam,ami színeseket idővel kopottá teszi.Ha egyszer előfordul,nem hiszem,hogy gond.Én olyat használok,ami univerzális,bármilyen ruhára jó.
2015. okt. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első, az univerzális fehérre való, bármilyen meglepő. Nemrég írta valahol egy szaki, hogy mennyien nincsenek vele tisztában.
2015. okt. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fehér ruhához ajánlott mosószerekben olyan adalék van, ami visszaveri a fényt, attól látszik fehérebbnek.Nem fog tőle kopni a ruha. Ha színeshez valóval mosod a fehéret, optikailag szürkébbnek fog látszani az előbb említett miatt.
2015. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az univerzális mindegyik ruhához jó...
2015. okt. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az igaz,hogy az univerzális tartalmaz optikai fehérítőt,de én láttam egy német tesztet/www.frauzimmer.de/oldalán.Ott mostak színes ruhát finommosószerrel(dm),optikai fehérítőt tartalmazó Folyékony mosószerrel (szintén dm)és fekete ruhákhoz való (nálunk nem kapható Burti)mosószerrel.24x mosták ki őket,egy félévnek megfelelően.Az eredmény meglepő volt,mert az optikai fehérítős mosószer inkább csak élénkítette a ruha színét,a feketékhez való egy kissé fakított és a finommosószer meg kissé viseltessé tette a ruhát mosás után.
2015. okt. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!