Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nektek van hűtőrendetek?

Nektek van hűtőrendetek?

Figyelt kérdés
Anyukamnak van es nem hiszi el, hogy masoknak nincs.Ezalatt azt ertem,hogy mindennek megvan a helye, pl.: sonka a felsopolcon, alatta a tejfol,mellette a kefir,legalso polc a vizeke,energiaital a jobb oldali fiokban es a tej az ajtoban.Szoval szerintetek ez normalis, van meg aki ennyire precizen rendbem tartja a hutojet?

2015. szept. 12. 17:59
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nekem nincs, bár én általában napról napra vásárolok, mert sosem tudom, hogy másnap mit akarok enni. össze-vissza van minden.
2015. szept. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Van, praktikussági okokból. Azok állandó helyen vannak, amikből mindig van raktáron, az egyszeri kajákat oda teszem, ahol akad egy tenyérnyi hely.
2015. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Anyának is van, ha valamit rossz helyre teszek a hűtőben, már sipítozik, hogy azt az alsóbb/felsőbb polcra kell tenni :D
2015. szept. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nálam a polcok magassága állítható.úgy van beállítva,hogy felülről a másodikban 3,üveg szóda,+dobozban felvágott félék.

felülről harmadikban, állítva a fél lityis dobozos sörök,+ ami mellettee elfér,többi polcon ami praktikusan elfér.-igaza van anyukádnak, fontos a rend!

2015. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ennyire határozott nincs,de van egy pár dolog,amit ugyanoda rakok.Pl.az ajtóban alul van a víz és a tej,ajtó középső polc,joghurtok,ajtó felső polc túró rudi és sajt.Ami még állandó,az a két fiók,egyikben vannak a zöldségek,a másikban a ketchup,majonéz stb...ma polcos részben minden oda kerül ahova visszarakjuk,kivéve,hogy általában a felső polcra rakom a főtt kaját lábosban ill. nyáron a dinnyét :-)
2015. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Van a férjemmel, és gyerekkoromban is volt.


Több okból is praktikus:

- ha én kiveszek valamit, ugyanoda rakom vissza, így a férjemnek nem kell átnéznie az egész hűtőt, hogy van-e valami.

- amikor bevásárolni megyünk 3 mp alatt megállapítható, mi nincs a hűtőben - mivel mindig minden a helyén van, rögtön feltűnik, ha valami hiányzik.

2015. szept. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen van. Sokkal átláthatóbb az egész, elég egy pillantás, és tudom mi az amit pótolni kell, nincs olyan, hogy van 3 bontott kecsap, amiből 1 szinte tele van de lejárt, ráadásul így jobban el lehet férni.
2015. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincs hütőrendem :D
2015. szept. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Persze, ogy van. A rend könnyebbé tesz mindent.

Azonkívül a hőmérséklet sem mindenütt egyforma, amiatt is.

2015. szept. 17. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Most hogy így mondod vicces, de van... :D Én inkább megszokásnak mondanám.

Egyszerűen számomra evidens, hogy az alsó polcon vannak az üdítők, az ajtóban a majonéz, ketchup, tej, szintén az ajtóban egy polccal feljebb a joghurtok, lekvárok, legfelül pedig a túrórudi.

A felvágott, vaj, sajt, stb. a második polcon. Ezek többnyire állandók, minden más éppen hűtendő változtatja a helyét.

Nem kapok idegrohamot, ha valami máshova kerül, eddig fel sem tűnt, hogy ilyen berögződéseim vannak, csak hogy most olvastam a kérdésedet. Számomra így praktikus, így tudom hova kell nyúlni, nem kell keresgélni mindent a nyitott hűtőajtóban állva.

2015. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!