Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A Betadine kijön a ruhából?

A Betadine kijön a ruhából?

Figyelt kérdés
Szülés előtt vagyok nálunk a kórházba betadinet kérnek a köldökcsonk ápolására...Kislányom lesz és szép rózsaszín rucikat vettem neki, amit a kórházba viszek neki és ha véletlen a betadine összekeni a ruhájat ott nem bírom beáztatni, kimosni neki egyből mint itthon..ha csak 2-3 vagy több nap múlva, ha hazajöttem és akkor mosom ki.. ki fog jönni a betadine a ruhából ? Úgy, hogy semmiféle folteltávolitót nem használok csak mosóporral mosom gépben, hogy a szinét ne roncsolja semmi..vagy inkább vigyek olyan ruhát neki amit kaptam és utánna akar el is dobhatom ??
2015. szept. 3. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Hát persze,Perszil Green Pówer! Az olyan szuper-intelligens mosópor, három diplomája van és doktorija is mellé! Először felismeri a különböző foltokat és csak utána tisztíccsa ki őket! Még el is kéri a személyigazolványukat!!!


Viccet félretéve Kérdező, ha a mosószer nem veszi ki,akkor a következőket érdemes még megpróbálni:

- Dr. Beckmann Folt-Ördög

- Nitrohígító

- Hypó

2015. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hypo. De attól a ruha szine is kijön és csak gumikesztyűvel használható.
2015. szept. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
2015. szept. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem kijött a Betadine a babaruhákból, de 12 órán belül mindig kimostuk. Áztatás néklül, 40 fokon sima mosószerrel.

Kicsit off: nekünk azt ajánlották semmivel ne kezeljük a köldökét, de miután leesett a csonk Betadineoztuk.

2015. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
A Betadine jódos, az pedig, ha egyszer beszárad, nem jön ki. Frissiben kell kimosni.
2015. szept. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!