Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kimosott szőnyegem irtó büdös...

Kimosott szőnyegem irtó büdös lett, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nyár elején kimostam a szőnyegem mert piszkos volt. Ez ilyen nagyon sűrű, hosszúszőrű szőnyeg. Mikor megszáradt teljesen felhoztam és pár nap múlva elkezdett lábszaga lenni. (előtte sosem volt ilyen szaga). Most újra levittem és kimostam múlt héten mikor jó meleg volt, hogy biztosan kiszáradjon, 5 nap kint hagytam a napon, de már kint is éreztem, hogy ennek szaga van. Most bent a szobában olyan büdös, hogy kár volt kimosnom, mert büdösebb mint előtte. Kidobni nem szeretném mert két éves és nem volt olcsó.. Valami tipp hogy mitől tűnne el a szaga? Újramosás kizárva, már nem száradna meg és hát ugye nincs is értelme...
2015. szept. 2. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túl lassan szárad ki, és emiatt büdösödött be (tele lett bacikkal). Szerintem keress profi szőnyegtisztító céget, biztos van megoldás. (Valószínűleg gőzzel kifertőtlenítik, majd gyorsan, szárítógéppel kiszárítják.)
2015. szept. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!