Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 15 éves vagyok elég ha nem...

15 éves vagyok elég ha nem mosógépbe hanem kezel csapnál mosom ki a boxer alsóm?

Figyelt kérdés

keresztszuleimek vagyok . 5 boxert hoztam magammal . és már nincs . keresztmamám dolgozik és hétköznap nem mos .

szert jött fel ez a kérdés .

gyors válaszokat szeretnek mert nem tudom meddig vagyok itt de fontos lenne



#boxer #csap #kéz alsó
2015. júl. 30. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, kimoshatod kézzel is, mosószert használj, és öblítsd ki jól.
2015. júl. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
még kerek valaszokat
2015. júl. 30. 10:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogyhogy? Nem sikerült? A mosógép milyen típus? Azt is megpróbálhatnád, megoldja a gondodat. Vagy beszélhetnél a keresztmamáddal, hogy este dobjon be egy mosást.
2015. júl. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

berakod a mosógépbe 30 percesre, vagy 45-re max

és ha még mindig vizes, akkor centizd ki újra 1000-es fordulaton


és milárt baj, hogy megtudja, alsódat kimostad

ennyire nem legyél már gyámoltalan 15 évesen én is annyi vagyok, komolyan mintha az öcsém lennél aki most 7

2015. júl. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Simán lehet kézzel mosni.

Meleg vizet öntesz a csapba, mosóport oldasz fel benne egy kicsit. Bele a nadrág, átnyomkodod pár percig, megdörzsölgeted a kényes részeket. Aztán leengeded a vizet, helyette hideg vizet teszel a csapba. Bele egy kis kupak öblítő. Bele a nadrág, átnyomkodod, hogy kijöjjön belőle a mosópor maradványai rendesen. Aztán kész. Leengeded a vizet. Kicsavarod a nadrágot. Esetleg ha van centrifuga, akkor azt is használhatod. Ha nincs, akkor csak kézzel csavard ki jól, aztán mehet száradni radiátorra, erkélyre, valahova.

2015. júl. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!