Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosas problema, avagy az...

Mosas problema, avagy az olajszagot hogy lehet eltuntetni a ruhakbol?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb 2 hete egy irdatlan baklovest kovettem el; Kiboritottam a foldre fel liter olajat, amit volt szerencsem az eppen keznel levo konyharuhakkal feltorolni; Onmagaban nar ez is gaz volt, igy utolag rajottem, de akkor ez tunt a legegyszerubb megoldasnak; A konyharuhakat kezzel kioblitettem, majd betettem a gepbe mosni a tobbivel; Es itt jon a problema, ugyanis minden ruha irdatlan budos lett toluk, hiaba mosom ujra oket, tovabbra is budosek, kb mintha egy kifozdeben nyomnam napi 12 oraban! Valakinek tipp? Hogy lehetne ettol megszabadulni?

2015. júl. 11. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Trisó.

Áztasd forró vizes + trisós vízbe a ruhákat.

majd szórhatsz is rájuk egy picit hagyd állni, és úgy tedd a gépbe.

2015. júl. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fuu nagyon koszonom. Es trisot hol zudok venni? Szines ruhakhoz is hasznalhatom? Nem szedi ki a szinet? Es kb meddig aztassam? Elore is koszi:)
2015. júl. 12. 00:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Szinte bárhol. Tesco, Auchan, de Legutóbb Rossmannban vettem.


nem, egyátalán nem bántja a színeket.

zöld és fekete kötényeken használom rendszeresen.

az áztatás lehet pár óra, amikor rászórod közvetlenül, akkor 5-10 percig hagyd állni, utána tedd a gépbe. Nem kell leöblíteni.

2015. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Megcsinaltam, es tenyleg bevalt, eltunt a szag ; koszonom!
2015. júl. 13. 15:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem. Szívesen!
2015. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!