Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ragadós valami nem jön le...

Ragadós valami nem jön le szappannal. Akkor mivel jöhet le?

Figyelt kérdés

Hozzájutottam egy használt laptophoz. A teteje és az oldala egész egyszerűen ragad. Ha megfogom, hozzáragad a ruhámhoz. Ha gépelek rajta, a kezemen gyakran egy fekete csík lesz, ami szappannal megmosás után sem jön le egyből.


Tiszta vízzel és szappanos vízzel is törölgettem a laptopot, de nem használt. Mivel lehetne ezt a ragadós valamit eltávolítani?


2015. júl. 10. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Féktisztító spray-vel,ill.egyes kontaktspray-k is viszik.
2015. júl. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Patikában lehet kapni 96%-os alkoholt illetve sebbenzint.

Érdemes otthon tartani belőlük, mert nem csupán eü. dolgokra jók, hanem remek tisztítószerek is.


Azért ajánlom az akoholt az otthoni italok helyett, mert ebben jóformán nincs víz, így jobban oldja a tisztítandó koszokat.


A sebbenzint pedig azért ajánlom, mert van olyan ragasztó fajta, amit az alkohol nem visz le, de ez igen.


Ráadásul se az alkohol, se a benzin a festést nem oldják fel /viszik le (mint pl. az aceton szokta).

2015. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Prontónak van műszaki eszközökhöz való spray-je, szerintem azzal lejönne.
2015. júl. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Babaseggtörlő. Mindent visz! A legdurvább tisztítószer, viccen kívül.
2015. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Hol lehet mindezeket kapni?

Az alkohol és sebbenzint írtátok, hogy patikában.

2015. júl. 11. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!