Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudom kitakarítani/rend...

Hogyan tudom kitakarítani/rendbe tenni a mikrót?

Figyelt kérdés
Albérleti mikróról van szó, popcornt akartam benne pattogtatni, de nem pattogott ki, hanem megégett a közepe és a mikró belső fele egy foltban elszíneződött. Le tudom ezt valamivel szedni róla? Köszönöm!

2015. jún. 29. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha domestos vagy w5 törlőkendővel nem jön le, akkor a mikró bevonata égett meg (erre nagyobb az esély)
2015. jún. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ciffel és ecettel próbáltam, de semmi eredmény :(
2015. jún. 29. 23:33
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor megégett a festék, vagyis úgymarad
2015. jún. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jól írja, ha sem súrolóval, sem ecettel nem jött le, akkor ott megégett az a terület. Tulajdonos örülni fog...
2015. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nézz utána, mennyibe kerül új mikró, ha le szeretné vonni, meg tudjatok egyezni árban. Ha kárt okoztál, illik megtéríteni, ne várd meg, míg ő veszi észre. Még az is lehet, hogy elengedi
2015. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálkozhatsz konyhai sütő,főzőlap tisztítóval .Nézz utána a boltokban ,ezek kimondottan ráégett szennyeződés eltávolítására vannak kifejlesztve.
2015. júl. 2. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy túl sokáig pattogtattad?

Le kellene jönnie, a mikrók belső fele nem műanyag, hanem fém szokott lenni!

Próbáltad már a citromos megoldást? Néhány gerezd citrom vízbe és azt be a mikróba, amíg nem forr benne a víz. Utána dörzsis szivaccsal kitisztítani. Ha nem jó, akkor megpróbálnám ecetes-szódabikarbónás vízzel.

2015. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!