Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Beragadt a mosdókagylóba a...

Beragadt a mosdókagylóba a dugó, hogy szedjem ki?

Figyelt kérdés

Ilyen típusú csapról van szó, pálcás beépített dugóval:


[link]


A pálca be van akadva, hiába köpülöm vele, nem csinál semmit. Alul a két keresztbe tett vas szabadon lóg, tudom hova kéne visszagyömöszkölni, de nem megy. Mit csinálok?


2015. jún. 21. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A vizszintes pálcát mozgasd meg és felemelkedik a dugó.
2015. jún. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A vízszintes pálca kijött a tokjából, és szabadon lóg a semmiben.


A tok maga fehér műanyag, sárgaréz valami van benne, és ahogy nézem be van akadva.


Az egész körül van egy kívülről recézett vas gyűrű, ami gondolom belül menetes. Ha azt letekerem, akkor nyakamba szakad az egész, vagy esetleg vissza tudom tenni?

2015. jún. 21. 17:00
 3/5 A kérdező kommentje:
tok=amibe a pálca becsatlakozik.
2015. jún. 21. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:

széttekered alul a szifon és a leeresztő rész közti nagy hollandit,és ezután akkor fel tudod tolni a dugót az ujjaddal.A mozgató pálca mechanika vízszintes rúdja tehető a leeresztő dugó szem furatába(lopásvédett lesz így pl nyilvános mosdónál) de tehető a szem alája is,és akkor ehhez mérten állítjuk a kereszt pálcákat,és ehhez mérten rögzítjük .


Hozzáteszem :

A bóvli(ócsó' Kínai)csaptelepekhez adott automata leeresztők egy nagy kalap sza..al, egyenértéküek.

2015. jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok vízvezeték szerelő, és albérlet ahol vagyok, tehát nem én vettem és szerelttem be.


Ezek a részek amit mondassz, hol vannak? Mivel szedem szét?

2015. jún. 28. 09:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!