Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Amway termékekről tudtok...

Amway termékekről tudtok nekem mondani valamit?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatotok? Milyen árban vannak?
2015. jún. 10. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Nagymamám esküszik rájuk. Én nem is tudom... szoktam használni őket, amikor segítek neki, de eddig nem tűnt fel, hogy jobbak lennének, mint bármi más normális szer.

Az árukat nem tudom.

2015. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Drágák, nagy kiszerelésben kaphatók csak, de rosszabb hatásfokúak a többi márkáknál.

Egy ismerősöm árulta, és tőle vettem, de megbántam.

2015. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Én is próbáltam már. Szerintem a kommersz, kereskedelemben kapható tisztítószerek jobbak. Soha többet nem veszek náluk semmit.
2015. jún. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Én a mosogatószert, az LOC általános tisztítószert, és a fogkrémet használom. A mosogatószer annyiból nem tetszik már, hogy régebben hígításkor sokkal kevesebb kellett ugyan annyi vízhez, de egyébként nagyon jó a zsíroldó hatása. Úgy tíz évvel ezelőtt legalább tíz hónapig elég volt egy flakonnal, most újra vettem, és szerintem legalább két hónappal hamarabb elfogyott úgy, hogy sokkal kevesebb a mosogatnivaló, mert nem rendezek akkora főzéseket mint régebben. Az általános tisztítószert nagyon szeretem. Hígításkor nagyon kevés kell belőle, és minden szennyeződést lehoz. A fürdőt azzal tisztítom, a tűzhelyet és környékét is. A fogkrémet is szeretem. Ja, meg használom a dörzsijét. Nagyon sokáig nem megy szét.
2015. jún. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
egy adag sz@r mindegyik.penzkidobas.
2015. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha tényleg rosszak a termékek, akkor miért nem ment még csődbe az Amway cég?
2015. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mindegyik ocska es rossz minosegu.

azert nem mennek csodbe mert meg vannak akiket be tudnak vele hulyiteni.

2015. szept. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
De az Amwaynek vissza lehet küldeni aterméket ha nem vagy megelégedve vele és (3 hónapon belül) visszafizetik az árát. Akkor miért nem küldik vissza tömegesen a vásárlók az ócska, rossz minőségű termékeket?
2015. szept. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Forrai Zoli válasza:
Szuper termékek, 10 éve használom, sok problémát megoldott nekem
2016. máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!