Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel lehet gyonyoruen megtisz...

Mivel lehet gyonyoruen megtisztitani a mikrot, hat a tuzhely sutojet? Haziszer erdekel nem bolti mert az nem jott be.

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejött a Well Done tűzhelytisztító. Szinte bármelyik nagyobb boltban lehet kapni. (pl Tescoban tuti)


Szigorúan kesztyűben!!! ez az egyetlen dolog amihez gumikesztyűt használok. De első alkalommal azt hittem, én vagyok az erősebb. Tévedtem. Azóta szigorúan csak kesztyűvel használom.

2008. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
A szódabikarbóna kitűnő zsíroldószer.
2008. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a well donos tényleg nagyon jó,csak ahogy az első válaszoló írta,keményen még a bőr is leveszi a kezedről,ha nem kesztyűben csinálod.
2008. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A mikróba egy kis tálkába tegyél vizet és egy fél citromot karikára vágva,10 perc a legmagasabb fokozaton. Mindent felold ami a mikro falán van és még fertőtlenit is.
2008. aug. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!