Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Gáz ha nincsen a fürdőben és...

Gáz ha nincsen a fürdőben és a konyhában szenyvíz élvezetés?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy a fürdőben a kád,a mosógép,a mosdókagyló és a tusoló vize a földön folyik el. A konyhában is ez a helyzet. A mosogatógép és a mosogatókagylóból a víz is oda folyik. Megcsináltassam vagy hagyjam?

2015. ápr. 17. 19:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
NEEEEEM! Van középen egy lefolyó! Nem annyira tocsogunk a vízben.
2015. ápr. 18. 19:58
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed, akkor csináltasd meg. Nem tudom elképzelni, hogy a konyha közepére engedjem a mosogatóvizet (akár a tálcából, akár a mosogatógépből),illetve a fürdőben a mosógép vizét. Nem macerás a sok takarítás miatt?
2015. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem. Kiöntünk egy lavór vizet egy seprővel feldörzsölöm és oda söpröm a lefolyóba. Igazán nem nehéz.
2015. ápr. 18. 21:08
 14/16 hell-ikon ***** válasza:

Hát ez így nem a legjobb megoldás. Sufni tuning megoldás ugy, de én legalább annyit megtennék, hogy valami slagot vagy egyéb csövet valahogy szolídan rákötnék és elvezetnék a fürdőkád, mosógép stb. lefolyójától a padló összefolyóig, hogy közvetlenül odafolyjon a szennyvíz és ne a padlón terüljön el, amíg az összefolyóba sepregetem.


Aztán ha az anyagiak engedik, megcsináltatnám normálisan, mert ez így számomra nem lenne állapot, hogy folyamat sepregessem a vizet, aztán még mossak is fel minden egy alkalommal mosás, mosogatás és fürdés után.

2015. ápr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 hell-ikon ***** válasza:

*sufni tuning megoldás ugye,

*minden egyes alkalommal


-Bocs nyűgösködik a billentyűzetem.-

2015. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Megpróbálom úgy ahogy mondod.
2015. ápr. 19. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!