Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Oleo mac Sparta 250t Valószínű...

Oleo mac Sparta 250t Valószínű hogy szorul a damilfej?

Figyelt kérdés

Oleo mac Sparta 250t fűkaszát vásároltam. Szerintem a dami fejjel van valami .

Itt egy kép , hátha segít


[link]


2015. ápr. 17. 11:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Ami még lemaradt: Ugye bár a leírásban azt írja hogy óramutató-járásával ellentétesen szereljem be. Igen ám de arra fele meg lejön . Csak óramutató járásával megegyező irányban lehet be csavarozni
2015. ápr. 17. 11:27
 2/10 anonim ***** válasza:
azt ami a kezedben van fordítva kell felrakni és az "a" betű alatt a képen látod ott azt a furatot oda be kell dugni a csavarhúzót vagy azt amit adtak hozzá mert így nem tudod feltekerni a fejet
2015. ápr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
és óramutató járásával ellenkezően kell felcsavarni
2015. ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ellentétesen nem tudom felcsavarni, és ez a gond. A fűkasza óra járásával megegyező irányban forog, én is csak úgy tudom feltenni , hiába teszek a furatba akármit is hogy meg akadályozza a forgást,
2015. ápr. 17. 12:14
 5/10 anonim ***** válasza:

ugyan ilyenünk van az előbb le is mentem szétszedni.


Amit írtam azt fordítva rakd fel, mert annak a hornyába akad bele a csavarhúzó, forgásiránnyal megegyezően szeded le és ellenkezően kell felrakni (azt dugd bele amit adtak hozzá az kb 5ös átmérőjű acél mert nekem sem ment akármelyik csavarhúzóval)

2015. ápr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
de am ez gyári damilfej? mert ahogy látom már megcincálta valami
2015. ápr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen , gyári a kaszával adták. és miattam ilyen , mert nem bírom feltenni ... :(
2015. ápr. 17. 12:52
 8/10 A kérdező kommentje:
Az nem lehet hogy a menet "szar" Mindent úgy csináltam ahogy mondtál. Megfordítottam, furatba csavarhúzó( ami meg akadályozza a forgást) damil fejet elkezdtem tekerni fel, (óramutató járásával ellentétesen) és nem történik semmi.
2015. ápr. 17. 12:59
 9/10 anonim ***** válasza:
hát nemtudom mi lehet akkor :/
2015. ápr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nos, vissza vittem , mint kiderül, gyári hibás volt. A fej részénél lévő "szürke műagyag borítás, vagy mi van ott) el volt csúszva rosszul rá ragasztva.

Köszönöm Szépen a Segítséget

2015. ápr. 17. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!