Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elektromos gázgyújtók mind...

Elektromos gázgyújtók mind szart se ér?

Figyelt kérdés

Próbálom begyújtani vele a tűzhelyet, én már fél perce érzem a gázszagot, ha maxra veszem akkor se gyúl be. Hogy lehet ilyen szart gyártani, idióta mérnök aki tervezte hol végzett a gábor dénesbe????


Megoldás: letöröm róla a burkoló vasat hogy hozzáférjen a szikra jobban



2015. febr. 17. 12:08
 1/7 anonim válasza:
úgy bizony, egy rakás sz*r az egész
2015. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legjobb az az orosz gyártmány, amit bolhapiacokon lehet kapni. Hálózatba dugható és van benne egy elektromágnes, ami a működtető gomb megnyomásakor szaggatja a 240 V hálózati feszültséget és kellően nagy szikrákat csinál. A magyar elektromos szabványoknak nemigen felel meg, de emberhalál még nem származott belőle. Ha elromlik, könnyen javítható
2015. febr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a piezo gyújtóra gondoltál, annál azt vettem észre, ha esős, nyirkos idő van, nem működik.
2015. febr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A piezokristályos gázgyújtó remek találmány. Nem kell gondolkodni, mit vegyél szülinapra, vagy karácsonyra, csak leemeled a polcról és mész a pénztárhoz. Két hónapon belül veheted az következőt, mert többet úgysem bír. :))
2015. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miquel: a miénk több, mint 20 éves, csak ahogy írtam, nyirkos időben nem mindig működik.
2015. febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülök, uccsó. Ebből is látszik, hogy 20 éve még nem volt ilyen szigorú a piacgazdaság, és az akkoriban gyártott tartós fogyasztási cikk valóban kiérdemelte a "tartós" jelzőt.
2015. febr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem csak jó tapasztalatom van a gázgyújtókkal. Legalább tíz éve azt használok. A mostani előtt elemes volt ( ha a férjem nem ejti le, még talán ma is azt használnánk ), mostani nem tudom pontosan milyen, de nem kell bele elem sem. Tökéletesen könnyen meg tudom vele gyújtani a tűzhelyet.

Ja, pluszban mindezt úgy, hogy vak vagyok.

2015. febr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!