Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A cserépkályha alatt megváltoz...

A cserépkályha alatt megváltozik a parketta színe, minősége? Le akarjuk bontani a szobából a cserépkályhánkat, csak félünk, hogy alatta a fa parketta csúnya, és akkor jobb ha marad. Bontott már le valaki ilyet? Mit tapasztalt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én meghagynám, nekünk is volt, de elköltöztünk onnan, a szoba dísze volt, és ráadásul jól melegített is.
2010. febr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van alatta parketta akkor igen. Látszani fog a helye. De szerintem nincs alatta, nem szokás parkettára cserépkályhát építeni.
2010. febr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem szedném szét. Ahol azelőtt laktunk, helyszűke miatt szétszedtük, eljött a tél és nagyon hiányzott - főleg az átmeneti időszakban. Szerencsére már másutt lakunk, még nincs, de lesz majd kandalló.
2010. febr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

azért csak látod, hogy a parketta bemegy-e a kályha alá, vagy el van vágva.


az enyém alól kivágták a parkettát, amikor építették.

Én sem hiszem, hogy a parkettára raknák rá, hiszen az nagyon összeszáradna alatta, és teljesen instabillá tenné.


valószínűleg lukas lesz ott a parkettád, és a betonra építették.

2011. dec. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!