Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A fürdőszoba kilépőt a törölkö...

A fürdőszoba kilépőt a törölközékkel mossátok? Ha nem, akkor mivel?

Figyelt kérdés
Egy ilyennel nem akarom beindítani a mosógépet.
2014. dec. 1. 13:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sose értettem ezt a higiénikus dolgot, más ruha is koszos, nem?
2014. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%

Hát, azért a többi ruhámat én nem a budi előtt tárolom egy hétig.

Más a tornacipőjét (amiben az utcán is jár) azt is belöki a mosógépbe 40 fokra. A következő mosásban meg a bugyijait mossa 40 fokon. A két akció közt meg csak két csapvízmeleg öblítés volt. No, az nem pusztítja el azokat a bacikat, amiket a kutyaxarba belelépve gyűjt össze a csuka. De más ezt is higiénikusnak tartja... én viszont nem!

2014. dec. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12: ez már beteges :) Ennyi erővel minden ruhát mossunk külön, hiszen koszosak.
2014. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12. Hát, a fürdőszoba kilépőt én se a wc előtt tárolom, hanem a fürdőkád előtt. Nem fröcsög rá semmi. Én berakom simán a törölközők közé hetente 1x, ha meg hétközben nem tetszik, lecserélem, van másik.
2014. dec. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

ahogy gondoljátok, a ti ruháitok, de azért mindenki gondoljon bele, hogy egy 40 fokos mosás baktériumölő hatásfoka nem éppen magas, akármilyen mosószert is vet be az ember, és hát ha mondjuk - teszem azt - nők vagytok, mint én is, azért csak meggondoljátok, hogy mivel törlitek az intim területeket - én azért egy szőnyeggel együtt, alacsony hőfokon mosott törcsivel biztosan nem törölném meg magam, és főleg nem húznék magamra olyan pizsialsót, se semmilyen alsóneműt, ami földön tárolt holmikkal lett együtt mosva - hangsúlyozom: alacsony hőn!!


persze lehet ezt bagatellizálni, de a szoros ismerettségi körömben nem egy olyan van, aki ugyancsak lazán veszi, azután meg nem győzi venni a Canestent, meg orvoshoz rohanni "felfázás" okozta elviselhetetlen alhasi fájdalommal és a jellegzetes égő érzéssel (szerintem mindenki ismeri), aminek pl. csak megnevezésében van köze a "felfázáshoz", valójában bakteriális fertőzésről van szó, amit például ÍGY is össze lehet szedni (nőgyógyászomtól tudom ezeket, nem én vagyok ilyen okoska;))

2014. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ruhákkal nem tenném össze, mert tele van baktériummal.
ápr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!