Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet mikrohullámú...

Hogyan lehet mikrohullámú sütőt egyszerűen, hatékonyan tisztítani?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 06:10
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Ecetet forralsz benn. Hagyod, amíg kihűl, és áttörlöd a mikrót.
2014. nov. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én még az ecet szódabikarbóna keveréket ismerem, vagy még a citromlés forralást, ugyan úgymint az első válaszadó.
2014. nov. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb esetben elég síma vizet forralni, illetve jó ötlet, haolyankor, amikor vizet melegítesz benne és bepárásodik töle, az étel kivétel után azonnal egy konyhai papírtörlövel áttörlöd, így soha nem lesz igazán piszkos
2014. nov. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én semmi vízforralással szoktam. Bögrébe félig teszek vizet, berakom 5 perce a mikróba, megvárom, míg kicsit hűl, és úgy könnyebb takarítani.
2014. nov. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Citromos vizet forralni benne, hagyni hogy a gőz dolgozzon, majd kitorolni.
2014. nov. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 27. 21:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Citromos vízzel próbáld meg, nekem az vált be. Tedd be egy bögrébe és forrald fel a mikróban, várj néhány percet, amíg hűl és törölt át egy mikroszálas kendővel.


Egyszer próbáltam meg ecetet forralni a mikróban, soha többet, majd megfulladtam.

2014. nov. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!