Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Két kérdésem fürdöszobával...

Két kérdésem fürdöszobával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Zuhanyzoban az also csempe bebarnult (nyálkás) befujtam penészirtoval vagy 10 zser állni hagytam rajta semmit nem javult. Vizköves lenne? illetve az akril kád egyik oldala besárgult, semmilyen suroloszer nem vált be és a floraszept se segit rajta hogy varázsolhatnám ragyogo fehérré?
2014. nov. 17. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a Domestost a csempére, aztán a cillitet (vagy nagyon híg sósavat)


A kádon hol van a sárgulás? Fejrésznél, lábnál (zsírosodás) vagy ahol a víz befolyik (rozsda)?

2014. nov. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
fejrész ahol a viz néha kicsapodik
2014. nov. 17. 10:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Csempére próbálj hidegzsíroldót fújni, majd jól áttörölni. Utána cif súrolóval átdörzsölni. Sokan nem is képzelik, a hidegzsíroldó mennyi mindenre jó, én egy teljesen tönkretett, mocskos, fekete (a kosztól) fugás járólapot varázsoltam újszerűvé vele. Akik látták megvételkor és a utána a lakást, nem akarták elhinni, hogy az az eredeti járólap:)

A kád nehezebb eset, ahhoz kevés tisztítószert lehet használni, mivel a Domestos és társai lemarják a zománc felső, fényes rétegét. Esetleg ecettel próbáld meg átdörzsölni, kicsit előbb hagyd rajta az ecetet, és utána.

2014. nov. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!