Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Más is unja az ecetmániát?

Más is unja az ecetmániát?

Figyelt kérdés
Bármilyen házimunkás cikk, kérdés van, mindig van valaki aki odaírja, hogy ecet. (Mielőtt megköveznétek, kipróbáltam: a fürdőzoba ugyanúgy szutykos,a ruhák meg büdösek lettek és még sorolhatnám.)
2014. nov. 13. 21:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Én itthon mindig ecettel takarítok. Vízkő ellen kiváló, amellett kva büdös.Férjed/barátod nem panaszkodik, vagy ő nem is takarít? Lehet csak te érzed büdösnek a ruhát,
2014. nov. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Vannak takarítószereink, az való takarításra. Amúgy meg a párom szerint is büdös lett a ruha.
2014. nov. 13. 22:03
 3/17 anonim ***** válasza:
34%

Én csak mosáshoz használom, de almaecetet, mert a sima ecet szagát én is éreztem a ruhákon. Az almaecetét nem.

De azért volt, hogy leecetb*ziztak. :)

2014. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%

En kifejezetten idegesitonek tartom.

csak mosogeptisztitashoz hasznalom.

Nagy sporolos emberek.

nem tudom mit kell sajnalni egy 500 ft-os obliton.

johet a lepontozas :)

2014. nov. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Mosogatáshoz és vízkőoldáshoz használom a 20%-os ecetet, vagy magában, vagy sóval, szódabikarbónával keverve. Nekem bevált annyira, mint a többi tisztítószer. Mosáshoz nem használom.
2014. nov. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
Vízkövet tényleg lehozza, de én még arról nem is hallottam, hogy bárki ezzel mosogatna vagy mosna :D
2014. nov. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%

Én anno írtam ki egy kérdést.

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__hazimunka__5951123-nem..


Az ecetet ajánlották, és abban az esetben bevált. Amúgy nem használom semmire,bár vízkőoldásra Frosch vízkőoldót használok, az is brutál ecetszagú.. :D

2014. nov. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%

Engem nem zavar, mert egy mindenkinek a saját dolga.

Azt viszont nem tudom más hogyan szedi le a vízkövet ecettel, nekem még sose sikerült.

Egy dologra használom, az pedig az izzadt ruhák szagtalanítása, de utána ki is mosom mosóporral, öblítővel.

2014. nov. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

A kis vízforraló, nyeles lábasunk néha vízkövesedik kicsit, hiába mosogatom. Ilyenkor ecetes, sós vizet forralok benne jó ideig, utána volt-nincs vízkő.


Mosogatáshoz meg mosogatószerrel keverve használom, szép fényesek lesznek tőle a poharak.


Szóval ilyesmire tényleg bevált.


Mosni nem próbáltam még vele, nincs tapasztalatom, de nem nagyon szeretem az ecetszagot a ruhákon, ezért nem fogom kipróbálni mert félek, hogy megérződne.

2014. nov. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Két ember válaszolt a kérdésemre, a többiek mind jöttek azzal, hogy mire jó az ecet... nem értem miért nem a kérdésre válaszolnak az emberek
2014. nov. 14. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!