Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen porszívót vegyek:...

Milyen porszívót vegyek: porzsákosat vagy porzsák nélkülit?

Figyelt kérdés
Most porzsák nélkülim van és legszivesebben kihajitanám, mert minden porszivózás után tökéletesre kéne tisztitani, hogy jól dolgozzon, de ehhez már nincs idegem, hogy mindkét szürőt tökéletesre elmossam (darabonként legalább 20 perc), olyan macera. Viszont állataim vannak (kutya, macska), és egy allergia gyanus gyerekem. A vizes porszivó is macerás, már volt. Köszi a válaszokat:)
2014. nov. 13. 08:23
 1/4 anonim válasza:
Nekem textil porzsákos van, de azt is ki kell üríteni és porolni egy idő után, hogy rendesen szívjon. Én úgy tapasztaltam, hogy 3-4 évig bírják és aztán már nem dolgoznak olyan hatásfokkal. A lényeg, hogy a szívóerő legalább 300-350 W legyen.
2014. nov. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is porzsák nélküli van, nem kell azt olyan aranytisztára kitakarítani. 3-5 perc elég szokott lenni hozzá.

De több ilyet azért nem fogok venni, inkább textilporzsákosat. (A papírporzsák meg sokba kerül, és mindig pont azt nem lehet kapni, ami neked kell.)

2014. nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem zsák nélküli van, Samsung. Én nagyon szeretem.

Ha használom esténként kiöblítem a tartályt, a szűrőket pedig kimosom.

10 perc, reggelre megszárad.

2014. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem porzsák nélküli van, vizes porszívó. Aminél bele kell önteni a vizet, és abba szívja a port. Tökéletes szerintem, a végén csak kiöntöm a koszos vizet, egyszer átöblítőm. Kimosom a 2 alkatrészt még és kész. A legjobb, hogy nem száll a por.
2014. nov. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!