Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Plüss pucsit lehet gépben...

Plüss pucsit lehet gépben mosni? Ha igen hány fokon és miylen fordulaton?

Figyelt kérdés

[link]

erre a kategóriára gondoltam, ami belül nagyon bolyhosodik, és jóóóóól "összeszőrözi" a felsőt...



2014. okt. 20. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Én kézimosás programra tenném hideg mosáson, esetleg 30 fokon, és max. 800-as fordulattal.
2014. okt. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

olyat találtam a mosógép programlistájában, hogy kímélő sport: 30°, 600 fordulat, 68 perc.

Akkor ezen megpróbáljam? félek, hogy szétmegy azért.

2014. okt. 20. 19:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi van írva a pulcsi címkéjére? Ha mosható, akkor nem lesz gond.
2014. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Neked plüss pucsid van?
2014. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ajándékba kaptam és a cimke ki lett vágva, gondolom azon volt az ára.

Az utolsó hozzászólónak csak gratulálni tudok, hogy nincs jobb dolga mint egy elíráson kötöszködni...

2014. okt. 20. 21:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem inkább polár? Ha igen, nyugodtan moshatod 30 fokon, centrifugázhatod is, de még csöpögni fog belőle víz, arra számíts.
2014. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem vagyok otthon az anyagokban szégyenemre, de szerintem nem, az kicsit másabb. Ez tényleg olyan, mintha az ember egy játékmackót venne fel. :)

De kimosom, mert kézzel nem fogok sokat elérni szerintem, majd meglátjuk, mi lesz vele.

2014. okt. 21. 08:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez inkább polár vagy termo anyag. Kézimosásra tedd inkább, ne a sportmosásra.
2014. okt. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!