Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A nagyon kíméletesesn mosandó...

A nagyon kíméletesesn mosandó ruhákat milyen programmal kell mosni?

Figyelt kérdés
Vettem néhány pólót, amiket a címkéjük szerint nagyon kíméletesen kell mosni (két vonal van a teknő alatt). 100% pamutból vannak. A gond csak az, hogy ilyen program nincs a mosógépemen, sőt más mosógépen sem láttam még ilyet. Hogyan mossam őket? A sima kíméletes programon, esetleg a kézi mosó-programmal?

2014. okt. 19. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
pl. fordíts hátat a mosógépnek és ott találsz egy mosdókagylót, esetleg lavórt és abban saját kezeddel.
2014. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Minek mossam kézzel, ha géppel is lehet, te kretén?
2014. okt. 19. 19:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én mosógépemen van gyapjú mosási program is.

Esetleg kézi mosás programmal próbáld.

2014. okt. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek van egyáltalán valami alapja annak, hogy nagyon kíméletesen kell mosni őket? Úgy értem, mitől lehet extra kényes egy 100%-ig pamutból lévő póló?
2014. okt. 19. 20:08
 5/9 A kérdező kommentje:
Gyapjúprogram az én mosógépemen is van, de kissé furcsállom, hogy pamutpólókat gyapjúprogramon kell mosni. Ti láttatok már két vonalas pamutpólót? Mit csináltok velük?
2014. okt. 19. 20:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Van a mosogepeken altalaban kezi mosas program .

egy edenykebe logo kez jelzi.

nezd meg hatha neked is van :)

2014. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Van, persze. Arra tettem végül.


Csak két dolgot furcsállok:

1. Nem találtam nyomát a neten, hogy két vonalasakat milyen programon szokták mosni. Mindenhol csak általánosságokat írnak, hogy fokozottan kíméletesen.


2. Vajon én fogtam ki az egyetlen két vonalas pólót a piacon, vagy mások is vesznek ilyen pólót, csak nem nézik meg pontosan a kezelési jelzéseket?

2014. okt. 19. 21:38
 8/9 anonim ***** válasza:
En is a kezi programot javaslom. Ovatosan forditja meg a dobot, vedi a ruhat. En merevitos melltartot szoktam mosni igy.
2014. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van 1 csomo ruham amire ra van irva es kulonfele jelzesek vannak h igy meg ugy kell mosni.en nem foglalkozom veluk a fehereken es fehernemukon torolkozokon stb kívül kb mindent 40 fokon mosok es soha semmi bajuk nem lett :)
2014. okt. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!