Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miert huzza ki azuj mosogepem...

Miert huzza ki azuj mosogepem a torulkozok szalait, csipkefehernemuk gumiszalacskait?

Figyelt kérdés

2014. okt. 2. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
húha, itt valami nagy hiba van - vizsgáld végig a dobot, nem akadhat valamibe bele?
2014. okt. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

a muanyag lapatok es a dob femresze kozott vna egy kis res,a kormom befer.De oda nem tudnam bedugni pl. a torulkozot,kisebb,mint 1 mm a res. vagy a nagy nyomas alatt bepreselodik, centrifugalaskor?


nektek nincsenek szalkihuzodasok a torulkozokon 1-5 centisek itt-ott?

2014. okt. 2. 10:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól nem fog kihúzódni, valamibe beleakadnak a szálak. Végig kéne tapogatni kézzel az egész dobot, az ajtót.
2014. okt. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek szálkihúzódások sehol.
2014. okt. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha új: kérj garanciális javítást, vagy ha nem találják csere lesz. Ez nem normális,semmiféle szálat nem húzhat ki, még kényes anyagokból sem (selymet, vékony dolgokat mosok, soha nem volt)
2014. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A nyáron olvastam mosógép-vélemények fórumot,és valaki pont erről a hibáról számolt be.Elöl töltős Samsung v. Gorenje nem tudom már a pontos márkáját,de a szerelö nem csinált vele semmit,ha sikerülne elérned a cserét másik tipust válassz.
2014. okt. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

igen? volt akkor ilyen masnak is?

a szerviz be akarja vinni muhelybe,felek,hogy meg rosszabb lesz.

2014. okt. 3. 10:08
 8/10 A kérdező kommentje:
lehet,hogy veletnlenul nem huztam ossze a kapucnisom cipzarjat az huzgalta ki?... de nem felejetettem eddig meg soha el tiz alatt a regi gepemmel.
2014. okt. 3. 10:12
 9/10 A kérdező kommentje:

a csipkefehernemu mosozsakban volt es ugy huzgalta ki a szalait. azt vajon hogy....? a csipke teljes feluleten vegig kiallnak a cernavegek.a mosozsaknak nincs baja.


mas fehernemuknel meg a kis apro,feher vagy szintelen gumiszalai allnak szerteszet,a varrasok talalkozasanal es a csipkeszeleken is. a regi mosogepem sokkal olcsobb volt es nem volt ilyen gond!

es kulonosen fekete csipkenel csunya.

2014. okt. 3. 10:23
 10/10 A kérdező kommentje:
amugy 250 ezres mosogep.
2014. okt. 28. 10:50

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!