Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a véleményetek a Clatroning...

Mi a véleményetek a Clatroning BS 1248 Cyclone porszák nélküli porszívóról? Nem találtam róla olvasói véleményeket.

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 16:40
 1/4 gomzoli ***** válasza:
Clatronic lesz az.
2014. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gomzoli ***** válasza:

2000 wattos, ezért gyorsan eladják még akciós áron. Ugyanis hamarosan jön ám az új EU rendelet: a következőkben (nem tudom pontosan mikortól, de hamarosan) nem hozhatók többé új porszívók forgalomba, amik 1600 wattnál nagyobb fogyasztással rendelkeznek.

Amúgy rossz nem lehet, csak ezekről a ciklon-technológiás tartályos gépekről annyit kell tudni, hogy elég zajosak (nekünk is volt, Dirt Devil márkájú). De az tetszett, hogy nem kell bele zsákot venni, így azért valamelyest spórolósabb használni. DE, a központi Hepa-szűrő, ami ugye a motort védi a portól, az rendszeres tisztítást igényel, és egy idő után nem elegendő csupán kikopogtatni belőle a port, hanem a használati utasításnak megfelelően el kell mosni folyó víz alatt... mivel moshatónak van kikiáltva. Az anyaga azonban -kissé leegyszerűsítve- porózus kartonpapír... néhány mosogatás után reménytelenül eldugul a beleülepedő nedves portól, így cserés (kb. 1-2 év után jut el idáig). A csere nekem utángyártott szűrővel Forintra átszámítva kb. 2500-ba került. Az eredeti Dirt Devil pedig 7000-be került volna.

A Clatronic egyébként az olcsó márkák között jónak számít, kis pénzért viszonylag tűrhető minőség.

2014. szept. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a helyesbítést.Más márkájú porszívóknál gyakran találkozom azzal,hogy hamar felmelegszik illetve a megadott szűrési rendszere eltér a tájékoztatástól.Jelenleg nagyon gyorsan be kellene szereznem egy porszívót sajnos mindkettő takarítóeszközöm tönkrement. Nem értem miért szüntetik be a nagyobb teljesítményű porszívókat?
2014. szept. 28. 04:07
 4/4 gomzoli ***** válasza:
Ennek hátterében is a CO2 kibocsátás csökkentésének a szándéka van, ahogyan azt a bürokraták megálmodták.
2014. szept. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!