Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nem méregdrága és jó folttíszt...

Nem méregdrága és jó folttísztitó?

Figyelt kérdés

Egyik pulcsimon van egy folt és eddig semmi se jött be, volt már fehérítő, sprés folttísztitó, beáztattam, átsikáltam, 60 fokon kimostam és semmi. Már azt se tudom milyen folt lehet.

Nem szeretnek Vanish-t venni, nincs 2000 ft-om rá.


2014. szept. 1. 12:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Lidl-ben láttam azt a dobozost, valaki próbálta már?
2014. szept. 1. 12:10
 2/7 anonim ***** válasza:
Caola mosószappan kb 250Ft.Amennyiben úgy sem jön ki akkor mással sem fog.
2014. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
eurós és kis vegyi boltokban az 1 literes Vanishez 690.- ért már hozzá lehet jutni. :)
2014. szept. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Nekem a vanish szappan nagyon bevált, 700 forint körüli áron vettem, és jó nagy darab, sokáig elég.
2014. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Denk mit folttisztító szappan a Dm-ből, nekem jobban bevált mint a Vanish, és csak 200 forint.
2014. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
DM denk mites olcsó és jó (epeszappan-gallszappan)
2014. szept. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemrég találtam rá,ujra kaphato Ultra 68 univerzális mosokrém.Fél kilos tégelyben 480ft körül van.Nagyon jó!A pörköltes zsirfoltot kézi áztatásnál is hamar kivette,a fehér zoknik gyönyörüek lettek!Csak ajánlani tudom,ráadásul magyar termék!
2014. szept. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!