Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mikor érdemes ruhatárat...

Mikor érdemes ruhatárat váltani szerintetek?

Figyelt kérdés
A téli cuccok a pincében vannak zsákokban, érdemes már a nyáriakat tenni a helyükre? Vagy lesz még meleg?
2014. aug. 26. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudnod, mennyire vagy fázós. Én novemberben még papucsot hordok, és télen sem gombolom/cipzározom be a kabátomat. Kesztyűt, sálat nem hordok, csizmám nincs. Az unokaöcsém nyáron is hosszú ujjú inget hord, és esténként kardigánt vagy pulóver is fölvesz. Ugyanazon az éghajlaton lakunk. Amúgy: még lehet meleg, de nem árt előszedni a téli holmit, bár nem tudom, milyen a pincéd, kiszellőztetni érdemes a zsákban tárolt ruhákat.
2014. aug. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyén függő .
2014. aug. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
En mar keszulok a sulira is es ezert fel valfaztam mindent amit suliba fogok hordani,illetva teli melegebb cuccokat is.
2014. aug. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most hétvégén fogom kimosni ami még nyári ruha és a szennyesben van, utána elpakolok mindent. Papucsokat, szandálokat szintén, már két hete nem voltak rajtam. Nem lesz már annyira meleg, reggel és este már hideg van, tehát jó a farmer egy átmeneti cipővel. Két éve csak október közepén kellett ezt megtenni, mert még akkor is papucsban és szoknyában jártam olyan jó meleg volt. De például a héten én már felhúztam a paplant is, mert nagyon fáztam éjszaka, ezt is csak valamikor szeptember végén októberben kellett eddig, addig még elég volt a huzat takarózni.
2014. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!