Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Farmer mosása hideg vízben?

Farmer mosása hideg vízben?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat egyszer, hogy a Levi's azt javasolja, csak 30 fokos vízben mossák ki a farmernadrágokat, és lehetőleg ritkán. Ez most tényleg igaz lehet? Eddig én 60 fokon mostam a nadrágokat is, mert mégiscsak bekoszolódik a mindennapok során....
2014. aug. 25. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
mosni nem szabad csak áztatni utána pedig kézzel kicsavarni
2014. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan moshatod.Az első használat előtt érdemes ecetes vízben áztatni, hogy ne jöjjön ki a színe.
2014. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyes: miért nem szabad mosni? O.o
2014. aug. 25. 16:10
 4/8 anonim ***** válasza:
levi's javaslat nézz utána
2014. aug. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


ezt találtam neked

2014. aug. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Elég meredek a cikk O:O
2014. aug. 25. 19:07
 7/8 anonim ***** válasza:

"...nincsen semmi egészségügyi rizikója, ha mosatlanul hordjuk a farmert..."


Hát ez igaz. Beteg nem leszel tőle. De a lábadról és a kezedről ráragadt zsír, bőrfoszlányok és a környezetből meg a kezedről rárágadt kosz és az azon szaporodó nem patogén baktériumok egy idő után gusztustalanul büdössé és láthatóan koszossá teszik.

Ha milliárdos vagy amerikában, lehet, hogy elnézik neked, hogy bűzlesz, és koszos a farmerod.

De én nem vagyok milliárdos, és a feleségem nyakonvágna, ha nem hagynám kimosni hetente a farmeromat :-)

2014. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha milliárdos vagy akkor hetente tudsz venni egyet. Ez inkább kultikus hogy megtartsad az 19XX évben külön kiadású nadrágodat.
2017. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!