Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hetente hány adagot mostok?

Hetente hány adagot mostok?

Figyelt kérdés
Hány kilós gépetek van? Hány emberre mostok?
2014. júl. 27. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
3 adag, egy fehér, egy fekete, egy piros-sárga. 5kg-os normál mosógép, 4 felnőtt. (két nagy lány és a férjem, ez sem mindegy, hogy fiúk vagy lányok vannak szerintem)
2014. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. naponta, vagy kétnaponta egy adag. Ha két napig nem mosok, akkor a 3. napon két-három adag megy le. 5 kg-os gép, két felnőtt, egy hatéves kislánnyal.
2014. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Heti 1 fekete, heti 1 feher, es heti 1-2 színes. -> ruhák

Ezen kívül hetente törölköző, meg 1.5-2 hetente ágynemű.

2014. júl. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hárman vagyunk, egy öt éves fiunk van. Kertes házban lakunk, és a benti tisztaságra nagyon ügyelünk. Emiatt gyakran a kerti játékból, vagy kerti munkából "bezsilipelünk" úgy, hogy tusolás, átöltözés. Nyáron szinte minden nap megy a mosógép (max 5kg fér bele), egyik nap a fehérek, másik nap a sötétek, megint másik nap a színesek, színfogó kendővel. Mindhárom fajtának külön mosógélt veszek. Lent a szuterénben külön mosókonyha van, szárítóhelyiséggel, de ilyenkor nyáron kinn a friss levegőn szárítom a ruhákat, ami utánozhatatlan frissességet ad illatban és tapintásban is! Télen szerintem egy kicsivel kevesebbet mosok, de csak egy kicsivel.
2014. júl. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) Mindig azt hiszim, hogy eltúlzom. Heti 1 napot mosok, akkor 5-6 adag ruha jön össze. Ebbe benne vannak a törölközők, konyharuhák ilyenek is. 5 kilós gépem van.

Ketten vagyunk, én rendszeresen sportolok, így az is plusz ruha, pluszban a törölközőket 3-4 naponta lecserélem, mert sport miatt plusz 1 fürdés van. A párom néha sportol, akkor ő is lecseréli a ruhát, mert beleizzad.

2014. júl. 30. 22:31
 6/8 A kérdező kommentje:
Nah meg itt nem egyszer láttam olyan választ, hogy ketten vannak és heti 2 mosás megy. Azt el nem tudom képzelni hogyan :D
2014. júl. 30. 22:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Látod, nekem meg azt nehéz elképzelni, hogyha egyszerre kimosol 5 adagot egy nap, akkor hova teregetsz?

Én amiatt próbálom időben elosztani a héten a mosásokat, mert csak 2 szárítóm van, 2-3 mosásnyit egyszerűen nem tudnék hova kiteríteni.

2014. júl. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Muszáj, mert szobakonyhában lakok, és elég 2-3 napig kerülgetni. Amúgy meg van egy nagyszárítóm, meg egy réginek kiszedtem a közepét, és azt teli tudom rakni vállfákkal, arra mennek a pólók, plusz van egy fehérnemű tartó csipeszes izém :D Jó időben meg a pólók mennek az erkélyre, a rácsok között pont elférnek.
2014. júl. 31. 09:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!