Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen színű por van a lakásot...

Milyen színű por van a lakásotokban?

Figyelt kérdés
Eddig heti több alkalommal takarítottam ezért nem nagyon volt por a lakásban. Most viszont pár hétig nem voltam itthon és amikor tartottam egy nagytakarítást meglepett az amikor végighúztam az ujjam különbözõ felületeken és fehér por volt mindenhol.
2014. júl. 11. 23:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Akkor valami drogkartell partizhatott nálam vagy nem tudom, de nálam fehér por van. :D

Nincs park és temetõ se a közelben, a vakolat se hullik. Viszont van egy sólámpa amit szoktam használni. Vagy talán a papagájaim miatt lett ennyi por. Amikor megrázzák magukat látni egy kis porfelhõt. :)

Biztos miattuk lehet. Nincs más ötletem.


Mindenkinek köszönöm a válaszát.

2014. júl. 12. 11:06
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
feher, tele van a haz kokainnal :P
2014. júl. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Fehér? Esetleg Tony Montana -nál el tudom képzelni.
2014. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

13-as kéresz egy kis kóstolót? :D

A szekrények tetejét még nem takarítottam le, onnan tudok adni.


Meg is nézem holnap A sebhelyesarcút.

2014. júl. 13. 22:15
 15/16 anonim válasza:
égszinkék
2014. júl. 21. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
De honnan tudod a színét? Én fehér, nedves vattával szoktam letörölni, és azon fekete kosz marad. Próbáld így megnézni!
2014. júl. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!